לוח בחני אמצע סמסטר ב' תשע"ז
לוח בחני אמצע סמסטר
לתלמידי הפקולטה להנדסה סמסטר ב' תשע"ז
אדום – בוחן מבוטל
צהוב מודגש –תוספות ושינויים
מעודכן ליום 20.04.17
תאריך |
שעות |
מס קורס |
שם קורס |
מרצה |
שנה |
20.4.17 ה' |
11:10-12:40 |
0542432201 |
תכנון תרמי של ציוד אלקטרוני |
ד"ר האושטיין הרמן |
מכנית ג |
21.4.17 ו' |
08:30-10:00 |
0581312301 |
דיפוזציה במוצקים |
ד"ר גז ריצ'רד |
חומרים ג |
21.4.17 ו'
|
08:30-10:00 |
0509284603 |
משוואות דיפרנציאליות חלקיות |
ד"ר יעקובוב יעקוב |
חשמל ב |
21.4.17 ו'
|
08:30-10:00 |
0509284607 |
משוואות דיפרנציאליות חלקיות |
ד"ר דוראל-אללישוילי ללה |
מכנית ב רופין ב ביו ב ביו מח ב |
21.4.17 ו'
|
08:30-10:00 |
0509284610 |
משוואות דיפרנציא ליות חלקיות |
מר זילבורג אלון |
מכנית ב כדה"א ב ביו ב |
24.4.17 ב' |
10:00-12:00 |
0542250004 |
מכניקת הזורמים 1 |
פרופ' גלפגט אלכסנדר |
מכנית ב כדה"א ב רופין ב |
26.4.17 ד |
18:00-19:30 |
0555451001 |
עיבוד אותות ביולוגים ורפואיים |
דר נועם עומר |
ביו מוח ג ביו ד ביו ג |
27.4.17 ה' |
08:00-10:00 |
055522501 |
מערכות פיזיולוגיות של גוף האדם 2 |
פרופ' שיינוביץ מיקי |
ביו ב |
28.4.17 ו' |
08:30:10:00 |
0542181001 |
מכניקה של חלקיקים |
גב' זמיר אלה |
מכנית א כדה"א א |
28.4.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512283501 בוחן 1/2 |
אותות ומערכות |
פרופ' פורסט יוסט מרים |
חשמל ב פיזיקה ב מחשב ב |
28.4.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512283505 בוחן 1/2 |
אותות ומערכות |
פרופ' פורסט יוסט מרים |
חשמל ב פיזיקה ב מחשב ב |
28.4.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509182603 |
פיזיקה 1 |
פרופ' נקר אהוד |
תעו"נ א |
28.4.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509182606 |
פיזיקה 1 |
פרופ' עציון ארז |
ביו א ביו מח א |
28.4.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509284310 |
אנליזה הרמונית |
מר לוי רון |
אביב 3 מכנית ב |
28.4.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509284313 |
אנליזה הרמונית |
ד"ר אידלמן יולי |
מכנית ב רופין ב כדה"א ב |
3.5.17 ד' |
12:10-13:40 |
0555228001 |
בקרת מערכות ביולוגיות |
פרופ' ברנע עופר |
ביו ג ביו מח ג |
04.5.17 ה' |
08:10-09:40 |
0512120701 |
מבוא למערכות ומעגלים |
מר מר לנדסברג נפתלי |
תעו"נ ב |
5.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0542182001 0542182203 |
סטטיקה של גוף קשיח |
פרופ חג'-עלי ראמי
פרופ' קרילוב ויאצסלב |
מכנית א כדה"א א |
5.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0509280107 |
מבוא להסתברות וססטיסטיקה |
ד"ר משיח אילה |
אביב 3 |
5.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0555114001 |
הסתברות |
מר צודיקוביץ' יבגני |
ביו א ביו מח א |
5.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512120301 |
מבוא לעיבוד אותות |
מר וייס אמיר |
ביו ב ביו מח ב |
5.5.17 ו' |
10:45-12:15 בוחן 1/2 |
0510620201 |
תורת השערוך |
ד"ר שייביץ עופר |
חשמל ג/ד מחשב ג/ד תואר שני |
05.5.17 ו' |
10:45-12:15
|
0509144501 |
משוואות דפרנציאליות רגילות |
מר חזן צחי |
108 וול 238 וול 120 וול 130 וול (100) |
5.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512356106 |
מערכות לוגיות ספרתיות |
פרופ' אבידן שמואל ד"ר אפלבאום בני
|
חשמל א פיזיקה א |
5.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512356109 |
מערכות לוגיות ספרתיות |
פרופ' אבידן שמואל ד"ר אפלבאום בני
|
חשמל א פיזיקה א |
5.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512252501 0595252501 |
שדות אלקטרומגנטיים |
פרופ 'שטינברג בן-ציון |
חשמל ב פיזיקה ב |
05.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512120208 |
אלקטרוניקה בסיסית |
ד"ר מאיר יהודה |
ביו ב ביו מח ב |
5.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512252506
|
שדות אלקטרומגנטיים |
ד"ר גינזבורג פבל |
חשמל ב פיזיקה ב |
8.5.17 ב' |
09:10-10:40 |
0555110101 |
ביולוגיה של התא |
ד"ר מובר חיה |
ביו א |
8.5.17 ב' |
12:10-13:40 |
0512283208 |
מעגלים ומערכות לינאריות |
פרופ' מסר-ירון חגית |
אביב 3 |
9.5.17 ג' |
10:10-11:40 |
0509164607 |
חדוו"א 1 ב למכנית |
מר בלכמן לב |
מכנית א (קורס חוזר) |
9.5.17 ג' |
13:10-14:40 |
0509172410 |
אלגברה לינארית לחשמל |
מר פריד סלע |
אביב 1 |
9.5.17 ג' |
13:10-14:40 |
0512460201 |
מבוא לתקשורת אופטית |
פרופ' שטייף מרק |
חשמל ד פיזיקה ד מחשב ד אביב 7 |
10.5.17 ד' |
10:10-11:40 |
0512357101 |
המרת אנרגיה |
ד"ר בק יובל |
אביב 5 |
11.5.17 ה' |
16:00-17:40 |
0555224001
|
סטטיסטיקה להנדסה ביו רפואית |
ד"ר לביא אביטל |
ביו ג ביו מח ג |
12.5.17 ו' |
08:30-10:00
|
0509174501 |
משוואות דפרנציאליות רגילות |
גב' אמיר ענת |
חשמל א |
12.5.17 ו' |
08:30-10:00
|
0509174504 |
משוואות דפרנציאליות רגילות |
פרופ' פישלוב דליה |
חשמל א מחשב א |
12.5.17 ו' |
08:30-10:00
|
0509154501 |
משוואות דפרנציאליות רגילות |
גב' לה בלנק אן |
ביוא ביו מח א |
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509174608 |
חשבון דיפרנציאלי |
פרופ' קוניאבסקי בוריס |
אביב 1 |
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512363208 |
אותות אקראיים ורעש |
ד"ר תמו יצחק |
אביב 5 |
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
051210501 |
מבוא למעגלים מערכות ואותות |
ד"ר כץ אייל |
מכנית ב רופין ב חומרים ג כדה"א ג |
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
051210504 |
מבוא למעגלים מערכות ואותות |
ד"ר כץ אייל |
מכנית ב רופין ב חומרים ג כדה"א ג |
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509284413 |
פונקציות מורכבות |
מר חזן צחי |
אביב 3 |
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512351403 |
מעגלים אלקטרוניים ספרתיים |
ד"ר עמרני עופר מר אוסטרומצקי יונתן |
חשמל ג פיזיקה ג מחשב ג |
|
|
|
|
|
|
12.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0512351406 |
מעגלים אלקטרוניים ספרתיים |
ד"ר עמרני עופר מר אוסטרומצקי יונתן |
חשמל ג פיזיקה ג מחשב ג |
14.5.17 א' |
12:00-14:00 |
0555445001 |
יטות חישוביות בהנדסה ביו רפואית |
מר וייס דר |
ביו מח ד ביו ד |
15.5.17 ו' |
10:00-12:00 |
0571181701 |
מבוא להנדסת תעשיה וניהול |
בוצקין יוסף |
תעשיה א1 תעשיה א2 |
15.5.17 ב' |
16:10-17:40 |
0509162407 |
אלגברה לינארית למכנית |
ד"ר להר אלי |
מכנית א ביו א תעו"נ א (קורס חוזר) |
17.5.17 ד' |
08:10-09:40 |
0512351308 |
מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים |
ד"ר ברוקס דוד |
אביב 5 |
17.5.17 ד' |
17:00-18:30 |
051248001 |
הנדסת מיקרוגלים |
פרופ' בוג אמיר ד"ר גרב חונה |
חשמל ג פיזיקה ג אביב 7 |
18.5.17 ה' |
10:10-11:40 |
0571280401 |
סטטיסטיקה |
גב' חלוזין נורית |
תעו"נ ב |
18.5.17 ה' |
17:10-18:40 |
0510712501 |
תורת האינפורמציה 2 |
פרופ' פדר מאיר |
תואר שני |
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0509111810 |
פיזיקה קלאסית 1 |
פרופ' איזנברג אליהו |
אביב 1 |
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0542220008 |
מכניקת המוצקים 1 |
פרופ' שרמן דב |
מכנית ב כדה"א ב |
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512283007 |
פיזיקה קוואנטית ומצב מוצק |
ד"ר באב"ד אלון |
אביב 3 |
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512410001 |
מערכות תקשורת |
ד"ר ג'יריס רג'א |
חשמל ג פיזיקה ג מחשב ג-ד אביב 7 |
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512352607 0595352601
|
תמסורת גלים ומערכות מפולגות |
פרופ' הימן אהוד |
אביב 5 תוכנית בינל ג
|
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
0555240701 |
מכניקת המוצקים |
ד"ר לסמן איילת |
ביו ב חומרים ב |
19.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509174703 |
חדוו"א 2 ב' |
מר אבנור יצחק |
חשמל א
|
19.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509174706 |
חדוו"א 2 ב' |
ד"ר כהן בועז |
חשמל א מדמ"ח א |
19.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509164704 |
חדוו"א 2 ב' |
ד"ר מוחוב אלונה |
מכנית א כדה"א א |
19.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509174701 |
חדוו"א 2 ב' |
פרופ' טל-עזר הלל |
מכנית א |
19.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509154701 |
חדוו"א 2 ב' |
מר שאוס אריה |
ביו א ביו מח א |
19.5.17 ו' |
10:45-12:15 |
0509144701 |
חדוו"א 2 ב' |
ד"ר מייברג שרה |
תעו"נ א' |
19.5.17 ו' |
08:30-10:00 |
054242201 |
מבוא לתורת האלסטיות |
פרפ' הרצל חי |
מכנית ג כדוא ג |
21.5.17 א' |
16:10-17:40 |
0510500501 |
תהליכים אקראיים |
פרופ' פדר מאיר |
תואר שני |
22.5.17 ב' |
13:00-15:00 |
0555240701 |
מכניקת המוצקים |
ד"ר לסמן איילת |
ביו ב חומרים ב |
26.5.17 ו' |
08:30-10:00
|
0509164501 |
משוואות דפרנציאליות רגילות |
מר סובר ברק |
מכנית א |
26.5.17 ו' |
08:30-10:00
|
0509164504 |
משוואות דפרנציאליות רגילות |
מר סובר ברק |
מכנית א כדה"א א |
|
|
|
|
|
|
5.6.17 ב' |
17:00-18:30 |
0571415204 0571415205 0571415206 |
מעבדה בייצור משולב מחשב CIM |
גב' פסח דנה |
תעו"נ ד |
|
|
|
|
|
|
9.6.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512283501 בוחן 2/2 |
אותות ומערכות |
פרופ' פורסט יוסט מרים |
חשמל ב פיזיקה ב מחשב ב |
9.6.17 ו' |
08:30-10:00 |
0512283505 בוחן 2/2 |
אותות ומערכות |
פרופ' פורסט יוסט מרים |
חשמל ב פיזיקה ב מחשב ב |
12.6.17 ב' |
09:10-10:40 |
0555110101 |
ביולוגיה של התא |
ד"ר מובר חיה |
ביו א |
23.6.17 ו' |
08:30-10:00 בוחן 2/2 |
0510620201 |
תורת השערוך |
ד"ר שייביץ עופר |
חשמל ג/ד מחשב ג/ד תואר שני |