"פיתוח מכשור רפואי בקומפליינס לדרישות הרגולציה העדכניות"

בהנחיית גדי גינות, מבכירי תעשיית המכשור הרפואי

22 פברואר 2018
קורס
פתיחת קורס חדש בנושא רגולציה רפואית

לאור הביקוש הרב והצלחת המחזור הראשון אנו שמחים להודיע על פתיחת מועד נוסף של הקורס: "פיתוח מכשור רפואי בקומפליינס לדרישות הרגולציה העדכניות" בפקולטה להנדסה אוניברסיטת תל אביב.

החל מתאריך 24.04.18

 

נושא הקורס

הקורס  - המתקדם בישראל, סוקר באופן בסיסי ומקיף (42 שעות לימוד) את כל הדרישות הרגולטוריות העדכניות ביותר לאורך כל מחזור החיים של מכשור רפואי. בעת הזאת עם כניסתן לתוקף של דרישות רגולטוריות חדשות ומחמירות יותר, הבנת הדרישות והשפעתן על כל בעלי העניין חיונית להבטחת הרצף העסקי. הקורס מיועד לעוסקים בפיתוח מכשור רפואי ולמעוניינים להשתלב בתחום זה. הקורס הוא יוזמה של ארגון בוגרי בית הספר להנדסה ביו-רפואית שתלמידיו ובוגריו משתלבים מזה שנים בחוד החנית של תעשיית המכשור הרפואי בישראל. מטרת הקורס לאפשר לבוגרינו להמשיך להיות צעד אחד קדימה, להבין את הדרישות הרגולטוריות החדשות, להתמודד איתן בצורה אפקטיבית ולהפוך אותן ליתרון עסקי יחסי.  

 

מרצה

את הקורס מעביר גדי גינות (מנכ"ל, פיזיו-לוגי'ק), מבכירי תעשיית המכשור הרפואי, המלווה חברות מכשור רפואי רב-לאומיות, יזמים סדרתיים מובילים וחברות הזנק למעלה מ- 23 שנה. בקורס משתתפים כמרצים אורחים ומתרגלים מומחי החברה כולם יועצים בכירים בתחומם בעלי עשרות שנות ניסיון בתעשית המכשור הרפואי. 

 

היקף הקורס 

42 שעות אקדמיות. 14 מפגשים שבועיים בימי שלישי, החל מתאריך 24.04.18  בין השעות - 16:30- 19:30

 

תעודת גמר

לעומדים בדרישות הקורס, תוענק תעודת השתתפות מטעם הפקולטה להנדסה, אוניברסיטת תל-אביב.  

 

עלויות

3,500 ₪ כולל מע"מ.  להרשמה ותשלום לחצו כאן

הנחה מיוחדת בסך 700 ₪ ללקוחות הבאים: בוגרי הפקולטה להנדסה באוניברסיטת ת"א (כולל סטודנטים שנה ד' ותארים מתקדמים), עובדים שיגיעו דרך חברות ב IAP ולחברות שישלחו לקורס 3 תלמידים ומעלה.  להרשמה ותשלום עבור לקוחות "הנחה מיוחדות" 

 

תנאים                       

  • ניתן להודיע על ביטול הקורס לכל המאוחר שבוע לפני פתיחתו
  • הודעה על ביטול הקורס פחות משבוע לפני מועד הפתיחה, תחייב תשלום של 10% ממחיר הקורס
  • הודעה על ביטול הקורס במהלך 3 מפגשים ראשונים, תחייב תשלום של שליש ממחיר הקורס.
  • הודעה על ביטול הקורס לאחר השתתפות ב- 3 ממפגשי הקורס, תחייב תשלום מלא.
  • הפקולטה שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לדחות את הקורס עקב חוסר ביקוש. במקרה כזה, יוחזר הכסף לנרשמים ללא כל פיצוי.

 

חוות דעת של בוגרי המחזור הראשון של הקורס

ארז אסס, מנהל שירות, אינסייטק

"אפתח ואומר שלדעתי זהו קורס חובה לכל חברה שמפתחת מכשור רפואי ורוצה להבטיח כי עובדיה (וגם מנהליה) יבינו את הסביבה שבה עליהם לפתח, לייצר ולתחזק את המכשור הרפואי. לא ניתן למצוא כיום בארץ אף מקור מקצועי שמעביר קורס בצורה מקיפה כל-כך של נושא הרגולציה הרפואית. למרות השם (רגולציה רפואית) קורס זה מיועד לאנשי פיתוח, מנהלי פרויקטים , מנהלי שירות וגופים אחרים בארגון - ולאו דווקא לאנשי איכות ורגולציה שהם הקהל הטבעי של קורס זה. כמנהל שירות בחברת אינסטייק (לפני כן עבדתי בגי אי מערכות רפואיות וחברת מדטרוניק) - הקורס סיפק לי הרבה מעבר למה שציפיתי.  תחום השירות (שכולל היבטים רגולטוריים רבים) נמצא בממשק עם גורמים רבים בחברה ומחייב הבנה רבה בדרכי העבודה, הדרישות הרגולטוריות והתקנים השונים בעולם - וזאת על מנת להבטיח עמידה באותם תקנים ורגולציות. במשך 13 שנות עבודתי בתחום הרפואי - זאת הייתה הפעם הראשונה שבה נחשפתי לקורס שמסתכל מקצה לקצה ונוגע בכל ספקטרום הפעילויות של חברות מכשור רפואי.ההיבטים המעשיים היו מוכרים אך כאן הם קיבלו עטיפה תיאורטית והסברים כיצד הדברים נעשים באזורים שונים בעולם. ראויה לציון ההתייחסות לרגולציה העולמית המשתנה - לא כולם מודעים לכך ויהיו חברות שייזכרו בכך מאוחר מדי. ברור היה שהמרצים כולם הינם מומחים בתחומם - לא הייתה שאלה שלא קיבלה תשובה עניינית ומקצועית - ואני מחכה לקורסים מתקדמים בשלל הנושאים שנלמדו. ברצוני להתייחס לעלות הקורס שהייתה יותר מהוגנת ביחס להיקף השעות ,כמות הידע והתועלת שהקורס מספק. לסיכום - קורס חובה !  תודה רבה על היוזמה והקורס"

 

*** להמלצות נוספות מהבוגרים של קורס 

*** לסילבוס הקורס

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו במייל: tauengalumni@tauex.tau.ac.il

או בטלפון: 03-6409447

 

בברכת הנאה והצלחה,

צוות הקורס וארגון בוגרי הנדסה, הפקולטה להנדסה, אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive