דבר הדקאן לתלמידים חדשים

דבר הדקאן לתלמידים חדשים

סטודנטיות וסטודנטים יקרים

 

לתלמידות ותלמידי שנה א-ברוכים הבאים למשפחת הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל-אביב  !

מטרתנו להכשירכם כמהנדסי מחקר ופיתוח ברמה הגבוהה ביותר כך שעם תום לימודיכם תוכלו למצוא את מקומכם אם בחזית המחקר המדעי הטהור או בחזית הפיתוח הטכנולוגי בתעשיה עתירת הידע.

 

כפי שחלקכם וודאי יודעים, הלימודים בפקולטה מאתגרים, וודאי ישנם מוסדות להשכלה גבוהה שונים בהם הלימודים קלים יותר. אך אתם, בוגרי הפקולטה לעתיד, בחרתם בדרך המאתגרת, החוקרת והחושבת של למודים באוניברסיטת מחקר. נפלה בידיכם הזכות הגדולה ללמוד הנדסה ברמה הכי גבוהה בארץ, נצלו זאת, רק מעט מהצעירים בארץ יכולים להרשות זאת לעצמם  

 

הלימודים באוניברסיטה הנם שונים במהותם מהלימודים בתיכון, הם דורשים השקעה רבה יותר- בעיקר בשנת הלימודים הראשונה- ומתבססים על חשיבה, למידה עצמית וחריצות. לצערנו, בתום השנה הראשונה בחלק מהמגמות אחוז הנשירה הוא גבוה, על כן אני ממליץ לכם מאוד להשקיע בלימודים, בעיקר בשנה הראשונה בה נלמדים נושאי הבסיס עליהם תתבססנה השנים הבאות.

 

אנא התייחסו לסגל ההוראה בצורה מכובדת : פניה בתואר, לא לאחר להרצאות, לא להרעיש וכו',  כל הדברים הללו פוגעים במהלך השיעור, באיכות ההוראה, ובתלמידים האחרים. באתם ללמוד אז עשו זאת בצורה מכובדת ונסו להנות מן הלימודים כמה שיותר, עוד תתגעגעו לתקופה יפה זו.

 

מאחל לכולכם המון בהצלחה ושנת לימודים שקטה ומהנה.

 

שלכם, יוסי רוזנוקס, דיקאן

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive