מאסטר-טראק - תוכנית לימודים חדשה!

תוכניות לימודים המיועדות לבעלי תואר ראשון ומבוססות על אשכול של קורסים אקדמיים לתואר שני שיש להם נושא משותף.

יום פתוח לתוכנית מאסטר-טראק 2.2.2022

טכנולוגיות חדשות (כמו בינה מלאכותית, רכבים אוטונומיים, mRNA, ועוד), תחרות בלתי פוסקת בעולם גלובאלי, שינויים חברתיים (כמו המחאה החברתית), משברים צפויים (כמו משבר האקלים) ובלתי צפויים (כמו הקורונה) מחייבים אותנו ללמוד כל הזמן בכדי להתאים את עצמנו למציאות המשתנה.

למידה תמידית (Lifelong Learning) אינה רק סיסמה, היא הופכת לאורח חיים. תואר ראשון משמש ככרטיס כניסה לעולם התעסוקה, אבל הוא אינו מספיק עבור תפקידים חדשים, מיומנויות חדשות ושפות חדשות.

בתחומי הפיתוח הטכנולוגי, ההנדסה והמדעים קל מאוד לצבור פערי ידע משמעותיים. הטכנולוגיה שלמדת בתואר הראשון שלך פשוט טסה קדימה: בינה מלאכותית, רובוטיקה וביג דאטה ככל הנראה טרם נולדו כשלמדת באוניברסיטה או רק היו בחיתוליהם.

 

המאסטר-טראק שעושה הבדל

אוניברסיטת תל אביב גאה להיות הראשונה בישראל שמציעה את האפשרות ללימודי מאסטר-טראק - תוכניות לימודים המיועדות לבעלי תואר ראשון ומבוססות על אשכול של קורסים אקדמיים לתואר שני שיש להם נושא משותף.

לימודי המאסטר-טראק יאפשרו לבוגרות ולבוגרי תואר ראשון לעדכן ולחדש את הידע שלהם במקביל לניסיון שצברו. הם יוכלו להוסיף מומחיות בנושא שקשור לתחום עבודתם או בתחום שהם רוצים להיכנס אליו. את המאסטר-טראק ניתן ללמוד במקביל לעבודה במשרה מלאה.

לימודי מאסטר-טראק יאפשרו לך להיות צעד אחד לפני כולם, עם ארגז כלים מעודכן וחדש, ללא קשר לחלוף השנים שעברו מאז שלבשת את הגלימה האקדמית והכובע בטקס הענקת התואר.

 

עדכון גרסה להיי-טק

הפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב היא החלוצה בלימודי מאסטר-טראק ומציעה החל מסמסטר ב' של שנה"ל תשפ"א (2021-2020) מבחר מאסטר-טראקים, במהלכם סגל החוקרים המובחר שלנו יכשירו אותך ברמה הגבוהה ביותר. המאסטר-טראקים יעשירו אותך בתכנים העדכניים ביותר, הם יחשפו אותך לחידושי המדע והטכנולוגיה ולשינויים המשמעותיים שחלו בתחום. הקורסים שמרכיבים כל אחד מהמאסטר-טראק שלנו נבנו ליצירת תשתית ידע משמעותית וייחודית ליישום מעשי בשטח.

 

מה לומדים?

הפקולטה להנדסה מציעה בשלב הראשון שלל מאסטר-טראקים כאשר 4 מהם מפורטים להלן :

 

למה ללמוד מאסטר-טראק?

 

איך לומדים? איך נרשמים? איך מתקבלים? איך ממשיכים לתואר שני ללא תזה? מה גובה שכר הלימוד?...

כל התשובות באתר הרישום של אוניברסיטת תל אביב

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>