טופס בקשה להמרת ציון חיובי לציון 210 (השתתף ומלא חובותיו) סמסטר ב', תש"ף

בגין התפרצות נגיף הקורונה- יש להעביר טופס זה עד ל- 18.10.2020

סטודנטים/יות רשאים/יות לבחור קורס אחד בתואר מבין הקורסים שלמדו בסמסטר ב' תש"ף, ולבקש להמיר את הציון המספרי בציון מילולי ("השתתף ומילא חובותיו"). תלמידים/ות במסלול דו-חוגי/ משולב וכדו' – בקורס אחד בלבד מבין שני החוגים. כל זאת בתנאי שהפקולטה אישרה לבצע המרת ציון בקורס זה, התלמיד/ה קיבל/ה בקורס ציון מספרי חיובי ועמד בהצלחה בכל מטלות הקורס (כולל הגשת עבודה/בחינה סופית).  

לתשומת הלב, לציון 210 (השתתף ומילא חובותיו) עלולות להיות השלכות על שקלול הממוצע לתואר, הצטיינות בלימודים וכן הוא אינו בהכרח מוכר על ידי מוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל.

אני הח"מ פונה בבקשה, לאחר שקראתי את הטופס כולו, להמיר את הציון הסופי לציון 210 (השתתף ומילא חובותיו) בקורס המפורט להלן שאותו למדתי בסמסטר ב' תש"ף. ידוע לי כי ניתן להמיר קורס אחד בלבד (תלמידים במסלול דו-חוגי/ משולב וכדו' – בקורס אחד בלבד מבין שני החוגים), ולא הגשתי בקשה בחוג הנוסף. הציון בקורס זה לא יובא בחישוב ממוצע הציונים. אני מצהיר/ה בזאת כי הבקשה מתייחסת לקורס המפורט מטה בלבד. ידוע לי כי המועד האחרון להגשת הבקשה תואם לפרסום הפקולטה ולא יאוחר מפתיחת שנה"ל תשפ"א (18.10.2020), וכן לא ניתן להגיש בקשה לאחר סגירת התואר.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive