דבר ראש בית ספר

בית הספר להנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב הוא הגדול ביותר בישראל בתחומו, עם צוות של למעלה מ 50 חברי סגל, מעל 1200 סטודנטים לתואר ראשון ויותר מ -600 סטודנטים לתארים מתקדמים, ובכלל זה כ 120 תלמידי דוקטורט.

 

בית הספר מציע שלוש תכניות לימוד לתואר ראשון – תואר ראשון בהנדסת חשמל, תואר כפול בהנדסת חשמל ובפיסיקה ותואר משולב בהנדסת חשמל ובמדעי המחשב, לימודים לתואר שני בהנדסת חשמל עם תזה מחקרית וללא תזה מחקרית ולימודים לתואר שלישי בהנדסת חשמל. כמו כן בית הספר מציע תכנית בינלאומית לתואר ראשון בהנדסת חשמל בשפה האנגלית. תכניות הלימודים שלנו מכסות את כל האספקטים המודרניים של הנדסת החשמל ומתעדכנות באופן תדיר על מנת להתאים את ההכשרה שאנו מספקים לצרכי התעשייה והחברה הישראלית.

 

רבים מבין חברי הסגל נחשבים כחוקרים מובילים ובעלי שם בינלאומי בתחומם. כ-30 מהם הוכרו כעמיתים באגודות המקצועיות היוקרתיות כגון איגוד מהנדסי החשמל הבינלאומי IEEE והאגודה האופטית OSA. חברי סגל רבים משמשים כעורכים של כתבי עת אקדמיים יוקרתיים. חברי הסגל של בית הספר מקיימים קשרים ענפים ושיתופי פעולה עם מוסדות מחקר בולטים בחו"ל ועם חברות רבות בתעשיית ההי-טק הישראלית. פיתוחים שונים שנעשו בבית הספר מוסחרו בהצלחה ונעשה בהם שימוש רחב בכל רחבי העולם. בית הספר זוכה להכרה גבוהה גם בדירוגים הבינלאומיים – כדוגמא בתחום ההנדסה מדורגת אוניברסיטת תל-אביב בדירוג שנחאי כאחת מ75 אוניברסיטאות המחקר הטובות ביותר בעולם.

 

בוגרי בית הספר זוכים להערכה וביקוש רב בתעשיית ההי-טק. התלמידים שממשיכים ללימודים לתארים גבוהים משתתפים לעיתים קרובות במחקרים פורצי דרך המתבצעים בחזית הידע. בכל רמות הלימוד ובכל התארים שאנו מעניקים, תכניות הלימוד שלנו מתמקדות בהקניית כלים שיאפשרו לבוגרינו לפתח קריירה משמעותית בתחום עיסוקם.  

 

בברכה

 

פרופ' מרק שטייף

ראש ביה"ס להנדסת חשמל

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive