דבר ראש המחלקה

​במדינת הפטנטים והיזמות, לעולם ההנדסה יש מרכיב משמעותי ובתוך כך, לעולם ההנדסה הביו-רפואית שהינה חלק מהפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב. המחלקה כוללת 12 חברי סגל שהינם מומחים בעלי שם בינלאומי בתחומי הביו-אלקטרוניקה, ביו-המכניקה וביו-חומרים.

 

סגל המחלקה מוביל את תחום המחקר ההנדסי-רפואי החל מהבנת בסיס הידע ההנדסי-רפואי וכלה במחקר יישומי-תעשייתי. לסגל המחלקה קשרים ענפים עם מוסדות מובילים בעולם בתחום ההנדסה הביו-רפואית, קשרים ושיתופי פעולה המקדמים את מאגד הידע לא רק ברמה הארצית כי אם גם ברמה העולמית.

 

המחלקה מקדמת את קשריה עם תעשיית המכשור הביורפואי בישראל במטרה להתאים את תוכנית הלימודים האקדמית לדרישות ולצורכי התעשייה מחד, וליצירת תשתית תעסוקתית לבוגרי המחלקה, מאידך.

 

שילוב זה בין מצויינות אקדמית לתעשייתית מוביל להכשרת בוגרים בהנדסה ביו-רפואית שישתלבו בתעשייה, בהוראה או במחקר אקדמי בישראל ויהוו את הדור הבא של החדשנות והיזמות בתחום.

 

בברכה

 

פרופ' אורי נבו

ראש המחלקה להנדסה ביו-רפואית

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive