ועדות הפקולטה

חברי המוסדות האקדמיים של הפקולטה

דקאן הפקולטה- פרופ' יוסף רוזנוקס

 

ראשי בתי הספר

פרופ' מרק שטייף - בית הספר להנדסת חשמל

פרופ' ראמי חג' עלי - בית הספר להנדסה מכנית

 

ראשי המחלקות

פרופ' שי אבידן - ראש המחלקה להנדסת חשמל - מערכות

פרופ' יעקב שויער ראש המחלקה להנדסת חשמל – אלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' מיכל צור - ראש המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' אורי נבו - ראש המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' אילן גולדפרב - ראש המחלקה למדע והנדסה של חומרים

 

ראשי מגמות ותכניות בלימודי תואר ראשון ושני

פרופ' אבישי אייל - המגמות להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

פרופ' אלכסנדר ליברזון - המגמה להנדסה מכנית

פרופ' נתי צבי שקד - המגמה להנדסה ביו-רפואית

ד"ר   ערן טוך - המגמה להנדסת תעשייה וניהול

פרופ' עמית כהן - המגמה למדע והנדסה של חומרים וכימיה

פרופ' הדס ממן - תכנית לתואר שני בהנדסת סביבה

ד"ר   אריאל ישמח - תואר שני במדע והנדסה של חומרים

פרופ' בני אפלבאום - מדעים להיי-טק

 

ועדות הפקולטה
 

ועדה פקולטית לענייני תלמידים לתואר ראשון

ועדה יחידתית לתואר שני

ועדה יחידתית לתואר שלישי

פרופ' אריה ירדאור - יו"ר

פרופ' אבישי אייל

ד"ר ערן טוך

פרופ' עמית כהן

פרופ' אלכס ליברזון

פרופ' יורם רייך

פרופ' נתי שקד

ורדה ברנשטיין

ורדה בוטויניק

 

פרופ' יוסף בוקצ'ין – יו"ר

פרופ' טל אלנבוגן

פרופ' אברהם זייפרט

ד"ר  יקיר חדד

ד"ר  ירון טולדו

פרופ' תמיר טולר

ד"ר אריאל ישמח

ורדה בוטויניק

אורית גוטרמן

פרופ' זהר יוסיבאש– יו"ר

פרופ' בני אפלבאום – מ"מ

פרופ' חיית גרינשפן – מ"מ

פרופ'  יבגני חמלניצקי

פרופ' שמואל ריבקין

פרופ' שחר ריכטר

פרופ' יוסי שחם

ורדה ברנשטיין

זיוה ליפובצקי

 

ועדת קבלה לתואר ראשון אחראי משמעת פקולטית אחראי קורסי שרות בפיזיקה

ועדת מתמטיקה

פרופ' נחום קריתי – יו"ר '

ד"ר בריאן רוזן

פרופ' מיכל צור

פרופ' מיקי שיינוביץ

פרופ'בני אפלבאום

פרופ' דב שרמן

ורדה ברנשטיין

ורדה בוטויניק

ורד דבורי

פרופ' עמוס אולמן

פרופ'  טוני וייס – מ"מ

ורדה ברנשטיין

פרופ' דוד מנדלוביץ

 

דוד בורנשטיין – יו"ר

ד"ר סמיון גורפמן

פרופ' ערן חנני

פרופ' אורי נבו

ד" ר אבינועם רבינוביץ

 

בית הספר להנדסת חשמל

הגוף המנהל של בית הספר להנדסת חשמל

הוועדה הבית ספרית לתואר ראשון

ועדה לענייני תואר שני (בית ספרית)

ועדה לענייני תואר שלישי (בית ספרית)

פרופ' מרק שטייף- יו"ר

פרופ' אבישי אייל - יו"ר

פרופ' טל אלנבוגן – יו"ר

פרופ' בני אפלבאום  - יו"ר

פרופ' אבישי אייל

פרופ' אריה רוזין

פרופ' גיא אבן

פרופ' יוסי שחם

פרופ' טל אלנבוגן

ד"ר אמיר נתן

ד"ר יקיר חדד

 

פרופ' שי אבידן

ד"ר שי סולומון

פרופ' מרק שטייף

 

ד"ר אמיר נתן

ד"ר דן רפאלי

 

 

פרופ' יעקב שויער

ד"ר גדעון שגב

 

 

פרופ' בני אפלבאום

ד"ר צחי תמו

 

 


בית הספר להנדסה מכנית

 

הוועדה הבית ספרית לתואר ראשון

פרופ' אלכסנדר ליברזון - יו"ר

פרופ' נעימה בראונר

פרופ' יורם רייך

ד"ר גיל מרום

פרופ' לב שמר

 

ועדת קוריקולום המגמה להנדסת תעשייה וניהול

ועדת קוריקולום המגמה להנדסה ביו רפואית

ועדת קוריקולום המגמה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר טל רביב – יו"ר

פרופ' אורי נבו– יו"ר

פרופ' אילן גולדפרב – יו"ר

ד"ר דן ימין

ד"ר נועם בן אליעזר

פרופ' נעם אליעז

ד"ר ארז שמואלי

פרופ' נתי צבי שקד

ד"ר אריאל ישמח

 

 

פרופ' עמית כהן

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive