ועדות הפקולטה

חברי המוסדות האקדמיים של הפקולטה

דקאן הפקולטה - פרופ' יוסף רוזנוקס


ראשי בתי הספר

פרופ' רם זמיר - בית הספר להנדסת חשמל

פרופ' ראמי חג'-עלי - בית הספר להנדסה מכנית

 

ראשי המחלקות

פרופ' שי אבידן - ראש המחלקה להנדסת חשמל - מערכות

פרופ' יעקב שויער  ראש המחלקה להנדסת חשמל – אלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' מיכל צור - ראש המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' אורי נבו - ראש המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' אילן גולדפרב - ראש המחלקה למדע והנדסה של חומרים

 

ראשי מגמות ותכניות בלימודי תואר ראשון ושני

פרופ' אבישי אייל - המגמות להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

פרופ' אלכסנדר ליברזון - המגמה להנדסה מכנית

פרופ' נתי צבי שקד - המגמה להנדסה ביו-רפואית

ד"ר ערן טוך - המגמה להנדסת תעשייה וניהול

פרופ' עמית כהן - המגמה למדע והנדסה של חומרים וכימיה

פרופ' הדס ממן - תכנית לתואר שני בהנדסת סביבה

פרופ' יורם רייך – תכנית לתואר שני בהנדסת מערכות

ד"ר אריאל ישמח - תואר שני במדע והנדסה של חומרים

פרופ' בני אפלבאום – מדעים דיגיטליים להיי-טק

 

ועדות הפקולטה

ועדה פקולטית לענייני תלמידים לתואר ראשון

פרופ' אריה ירדאור - יו"ר
פרופ' אבישי אייל
פרופ' בני אפלבאום
ד"ר ערן טוך
פרופ' עמית כהן
פרופ' אלכסנדר ליברזון
פרופ' יורם רייך
פרופ' נתי צבי שקד
ורדה ברנשטיין
​ורדה בוטויניק

 

ועדה יחידתית לתואר שני


פרופ' ויאצסלב (סלבה) קרילוב – יו"ר
פרופ' טל אלנבוגן
פרופ' יוסף בוקצ'ין
פרופ' אברהם זייפרט
ד"ר יקיר חדד
ד"ר ירון טולדו
פרופ' תמיר טולר
ד"ר אריאל ישמח
ורדה ברנשטיין
ורדה בוטויניק
אורית גוטרמן

ועדה יחידתית לתואר שלישי


​פרופ' יאיר שוקף– יו"ר
פרופ' בני אפלבאום
פרופ' אלכסנדר גלפגט
פרופ' חיית גרינשפן
פרופ' יבגני חמלניצקי
פרופ' שחר ריכטר
פרופ' יוסי שחם
ורדה ברנשטיין
זיוה ליפובצקי

 

 

ועדת קבלה לתואר ראשון

פרופ' נחום קריתי – יו"ר 

פרופ' בני אפלבאום

פרופ' מיכאל מרגליות
פרופ' טל רביב

ד"ר בריאן רוזן

פרופ' מיקי שיינוביץ

פרופ' דב שרמן
ורדה ברנשטיין

ורדה בוטויניק

ורד דבורי

אחראי משמעת פקולטית

פרופ' עמוס אולמן

פרופ' אנטוני וייס – מ"מ

ורדה ברנשטיין

אחראי קורסי שרות בפיזיקה

פרופ' ערן סוחר - יו"ר

ד"ר אוסבלדו דיאגז

ד"ר אבינעם רבינוביץ'

ועדת מתמטיקה

פרופ' דוד בורשטיין – יו"ר

ד"ר יונתן אוסטרומצקי

ד"ר אוסבלדו דיאגז

פרופ' ערן חנני

פרופ' אורי נבו

ד"ר אבינעם רבינוביץ'

 

 

הגוף המנהל של
בית הספר
להנדסת חשמל

הוועדה הבית ספרית לתואר
​ראשון

ועדה לענייני
תואר שני (בית ספרית)

ועדה לענייני
​תואר שלישי (בית ספרית)

פרופ' רם זמיר - יו"ר

פרופ' אבישי אייל - יו"ר

פרופ' טל אלנבוגן – יו"ר

פרופ' בני אפלבאום - יו"ר

פרופ' אבישי אייל

ד"ר אמיר נתן

פרופ' גיא אבן

פרופ' יוסי שחם

פרופ' שי אבידן

ד"ר שי סולומון

פרופ' רם זמיר

 

פרופ' טל אלנבוגן

פרופ' אריה רוזין

ד"ר יקיר חדד

 

פרופ' בני אפלבאום

ד"ר דן רפאלי

 

 

ד"ר אמיר נתן 

ד"ר גדעון שגב

 

 

פרופ' יעקב שויער

ד"ר צחי תמו

 

 

 

בית הספר להנדסת חשמל

הוועדה הבית ספרית לתואר ראשון

פרופ' אלכסנדר ליברזון - יו"ר

פרופ' נעימה בראונר

ד"ר גיל מרום

פרופ' יורם רייך

פרופ' לב שמר

 

בית הספר להנדסה מכנית

ועדת קוריקולום המגמה להנדסת תעשייה וניהול

ועדת קוריקולום המגמה להנדסה ביו רפואית

ועדת קוריקולום המגמה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר ערן טוך – יו"ר

פרופ' אורי נבו – יו"ר

פרופ' אילן גולדפרב – יו"ר

ד"ר דן ימין

ד"ר נועם בן אליעזר

פרופ' נעם אליעז

ד"ר מור כספי

פרופ' נתי צבי שקד

פרופ' עמית כהן

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive