האקדמיה והתעשייה צועדות קדימה יד ביד

מעורבותה האקדמית של התעשייה בפקולטה להנדסה

מעורבות אקדמית
כנס בכירים 2018

קשריה של הפקולטה להנדסה אוניברסיטת תל אביב עם התעשייה וגורמים טכנולוגיים אחרים, ממשלתיים וציבוריים, התרחבו מאד בשנים האחרונות. רצונה המתמיד של הפקולטה להנדסה להיות יותר רלוונטית לתעשייה הטכנולוגית האיצו את פיתוח קשריה עם העולם החיצון.

הפקולטה להנדסה פתחה את השער לשותפיה מהתעשייה, ומזמינה אותם לסייע בפיתוחה בהקשר לצרכי עולם ההייטק העתידיים, לייעץ בכל הנוגע לנושאי מחקר, תוכניות לימוד חדשות ועוד.

 

הדרכים לעיצוב התוכן האקדמי:

  • הרצאות אורח- שיעור שמועבר על ידי נציג מהתעשייה בקורס הנלמד בפקולטה להנדסה, והשיעור מהווה חלק אינטגרלי מסילבוס הקורס.
  • שומעים אורחים- הטבה שמוענקת לעובדי החברות שבארגון IAP, ובמסגרתה הם מוזמנים לקחת חלק פעיל בקורסים שמועברים על ידי מרצי הפקולטה להנדסה, ללא ביצוע מטלות סטודנטיאליות.
  • הרצאות העשרה- הרצאות העשרה שמועברות לקהל הסטודנטים והבוגרים של הפקולטה ע"י בכירי התעשייה.
  • השפעה על תוכניות לימוד- ארגון עמיתי התעשייה פועל במטרה ליצור מפגש מתמיד בין עולם האקדמיה לתעשייה. כחלק מממשק זה אנו מקיימים מדי שנתיים מפגש משותף בין בכירים מהתעשייה, לבין קברניטי האוניברסיטה ובו חושבים יחד על הדרכים להניע קדימה את הפקולטה להנדסה.
  • פרויקטי גמר בתעשייה- הסטודנטים והסטודנטיות של הפקולטה יבצעו את פרויקט הגמר שלהם במסגרת התואר הראשון/ תואר השני (ללא תזה) בתעשייה, בהנחיה משותפת של בכיר מהתעשייה וחוקר מהפקולטה להנדסה. למידע נוסף.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>