סגל ההוראה בפקולטה להנדסה

 

שם

מחלקה

פרופ'  שי (שמואל) אבידן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ'  גיא אבן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' עמוס אולמן

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אבישי אייל

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ'  נעם אליעז

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר טל אלנבוגן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' דוד אלעד

המחלקה להנדסה ביו-רפואית  

ד"ר בני אפלבאום

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' אורי ארז

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' עדי אריה

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

ד"ר אלון באב"ד

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ'  אמיר בוג

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' יוסף בוקצ'ין

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ'  דוד בורשטיין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' יובל ביסטריץ

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

ד"ר נועם בן-אליעזר

המחלקה להנדסה ביו-רפואית  

פרופ'  עירד בן-גל

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' עופר ברנע

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' אילן גולדפרב

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר גורן גורדון

המחלקה להנדסת תעשייה

ד"ר פבל גינזבורג

בית הספר להנדסת חשמל – המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ'  אלכסנדר גלפגט

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' ישראל גנות

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' עמית גפן

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' אלי ג'רבי

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' חיית גרינשפן

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' יגאל גרצ’יאק

המחלקה להנדסת תעשייה

ד"ר אוסבלדו דיאגז

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר הרמן האושטיין

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אהוד הימן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' יצחק  הררי

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' ג'ורג' וויס

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ'  אבישי  וול

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' אנטוני וייס

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' אהוד וינשטין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ'  אברהם זייפרט

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' מיטל  זילברמן

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

ד"ר שרון זלוצ'יבר

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' רם זמיר

בית הספר להנדסת חשמל – המחלקה למערכות

פרופ' ראמי חג' עלי

בית הספר להנדסה מכנית

ד"ר יקיר חדד

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ'  הרצל חי

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ'  יבגני חמלניצקי

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ'  יעל חנין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ'  ערן חנני

המחלקה להנדסת תעשייה

ד"ר ערן טוך

המחלקה להנדסת תעשייה

ד"ר ירון טולדו

בית הספר להנדסה מכנית

ד"ר תמיר טולר

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' משה טור

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

 

ד"ר  דן ימין

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' אריה ירדאור

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

ד"ר אריאל ישמח

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

 

פרופ' עמית כהן

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

 

 

שם

מחלקה

פרופ' אלכסנדר ליברזון

בית הספר להנדסה מכנית

ד"ר יואב לינזון

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' סימון ליצין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

ד"ר נעה לכמן - סנש

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר איילת לסמן

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' יואכים מאייר

המחלקה להנדסת תעשייה

ד"ר עמירם מושיוב

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' עודד מימון

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' בוריס מלמד

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' הדס ממן

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' דוד מנדלוביץ

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' חגית מסר-ירון

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' מיכאל מרגליות

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

ד"ר אורי נבו

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

ד"ר אמיר נתן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' ערן סוחר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

ד"ר גרגורי סלפיאן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' שמעון עבוד

המחלה להנדסה ביו-רפואית

ד"ר עופר עמרני

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' מאיר פדר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' מרים פירסט-יוסט

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

ד"ר אמיר פסטר

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אמיליה פרידמן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ'  בעז פת-שמיר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ'  מיכל צור

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' רפאל קסטנר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' אברהם קריבוס

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' סלבה קרילוב

בית הספר להנדסה מכנית

ד"ר איגור קרינסקי

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' נחום קריתי

בית הספר להנדסת חשמל – המחלקה למערכות

ד"ר טל רביב

המחלקה להנדסת תעשייה

ד"ר אבינעם רבינוביץ

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' שמואל רבקין

בית הספר להנדסה מכנית

ד"ר ג'יריס רג'א

בית הספר להנדסת חשמל – המחלקה למערכות

פרופ' אריה רוזין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

ד"ר בריאן רוזן

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

פרופ' יוסף רוזנוקס

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' משה רוזנפלד

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ'  דנה רון

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' יורם רייך

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' שחר ריכטר

המחלקה למדע והנדסה של חומרים

ד"ר דן רפאלי

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' יובל שביט

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' יעקב שויער

בית הספר להנדסת חשמל – המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

ד"ר יאיר שוקף

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' יוסף שחם

בית הספר להנדסת חשמל – המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ'  מרק שטייף

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' בן-ציון שטינברג

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

ד"ר עופר שייביץ

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ'  מיקי שיינוביץ

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

ד"ר ארז שמואלי

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' דורון שמילוביץ

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' נתן צבי שקד

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' דב שרמן

בית הספר להנדסה מכנית

ד"ר יצחק תמו

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

 

 

בגימלאות

אמריטוס/דימוס

 

שם

מחלקה

פרופ' חנוך אור

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

גב' מרים אלמור

בית הספר להנדסת חשמל  - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' יוסף אפלבוים

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' עמי ארבל

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' יאיר בארי

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' בן ציון בוברובסקי

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' ראובן בוקסמן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' לזלי בנקס-סילס

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' נעימה בראונר

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אריה בראונשטיין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה אלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' מרים ברד

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ'  אלכס ברונשטיין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' דבורה ברנע

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אברהם גובר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' גדעון דגן

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אברהם  דיין

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' עמוס הרדי

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' ישראל ויגננסקי

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ'  שלמה וייס

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' גרגורי זילמן

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' זיגמונד זינגר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' דניאל זיפר

המחלקה להנדסת תעשייה

פרופ' צבי חשין

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' יהודה טייטל

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' עודד יניב

בית הספר להנדסת חשמל- המחלקה למערכות

פרופ' לאוניד ירושלבסקי

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' נדב לבנון

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' רוברט ליפצר

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' גדעון לנגהולץ

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' טוביה מילוא

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' עמנואל מרום

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' מנחם נתן

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' מרדכי סוקולוב

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' ליאוניד סלפיאן

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' יעקב סניידרס

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

פרופ' יעקב עבודי

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' שמואל עינב

המחלקה להנדסה ביו-רפואית

פרופ' משה פוקס

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' ריימונד פרנס

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' שמשון פרנקנטל

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' ארקאדי צינובר

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' אליעזר קיט

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' גיל רוזנמן

בית הספר להנדסת חשמל-  המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' שלמה רושין

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

 

פרופ' לב שמר

בית הספר להנדסה מכנית

פרופ' יורם שפירא

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה לאלקטרוניקה פיזיקלית

פרופ' אורי שקד

בית הספר להנדסת חשמל - המחלקה למערכות

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
Design by
Basch Interactive