סטודנטים וסטודנטיות להנדסה מביאים פתרונות לבעיות סביבתיות קשות איתן מתמודדים בארץ ובעולם

הפתרונות הוצגו במפגש סיום לקורס מבוא להנדסת סביבה

20 פברואר 2020
מפגש סיום לקורס מבוא להנדסת סביבה

50 סטודנטיות וסטודנטים סיימו בהצלחה את המחזור הראשון של הקורס מבוא להנדסת סביבה בפקולטה להנדסה אוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם מתחברים פלוס וחדשנות בהוראה. 

 

מפגש סיום לקורס מבוא להנדסת סביבה

פרופ' הדס ממן, ראשת התכנית להנדסת סביבה לתואר שני ומרצה בקורס מבוא להנדסת סביבה ארגנה את מפגש סיום הקורס. האירוע התקיים ביום שני ה 20.1.20  באולם רוזנבלט ובו בוגרי הקורס הציגו פתרונות לבעיות סביבתיות קשות איתן מתמודדים בארץ ובעולם. הפתרונות גובו בתוכן ראשוני, משמעויות כספיות וחברתיות. "ישנה תחושת סיפוק גדולה לבוגרים ולנו על היוזמות ועל האכפתיות וההשקעה שלהם בפתרונות" מתארת פרופ' ממן.

לינק לתקציר הפתרונות

 

על הקורס

הקורס עצמו מבוסס על למידה חוויתית, למידה עצמאית ובקבוצות ולא על שינון חומר שנלמד בהרצאות. המטרה לפתח אצל הסטודנטיות הסטודנטים רגישות ואמפתיה סביבתית ולחזק את היכולת והאמונה שלהם ביכולת לייצר שינוי ואימפקט סביבתי. הם התמודדו עם אתגרים בנושאים של הצפות בערים, זיהום מי תהום בחומרים רעילים ובעית אבק בבניה בסביבה האורבנית, והלקוחות היו בכירים מעיריית תל-אביב, עיריית חולון ומקורות שהובילו את הפרויקט, נכחו בהאקתון והביעו התעניינות בפתרונות, ואף הביעו רצון להמשך התקשרות מול הסטודנטים/ות על מנת להטמיע את הפתרונות. 

 

הערכה

תודה לצוות המדהים של הקורס: לעוזר ההוראה רועי פרץ, והמדריכים תומר קרייצר, ליעד בר צבי ויוני הרן

 

לתמונות מהכנס

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive