בואו להכיר את הדור הבא של עולם ההיי-טק

התוכנית הייחודית "מדעים להייטק" תופסת את קדמת הבמה

27 אוקטובר 2020
התוכנית הייחודית "מדעים להייטק" תופסת את קדמת הבמה

אצלנו בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב יודעים לזהות את המציאות המשתנה ועושים את מרב המאמצים להעניק לסטודנטיות ולסטודנטים את הכלים והידע כדי להשתלב ולהוביל בתעשייה.

התפישה החדשנית שרווחת היום בעולם ההיי-טק מאופיינת ברב תחומיות, יצירתיות וחשיבה אחרת – ומתוך כך נולדה התוכנית הייחודית "מדעים להייטק".

 

התכנית נפתחה לפני כשנה וחצי באישור המל"ג ובעידודה, במטרה להכשיר כוח אדם איכותי לתעשיית ההיי-טק, והיא נלמדת במתכונת דו-חוגית או כחוג לאחר תואר לבעלי תואר ראשון.

במתכונת הדו-חוגית לומדים סטודנטים וסטודנטיות שמשלבים ניהול, כלכלה, חשבונאות, פסיכולוגיה, ביולוגיה, משפטים, פילוסופיה, תקשורת, בלשנות, היסטוריה, מזרח תיכון, לימודי מזרח אסיה, מוזיקה ואמנות. כמו כן, בחוג לאחר תואר תוכלו למצוא בוגרי ובוגרות רפואה, מדעי המוח, משפטים, ניהול, כלכלה, מדע המדינה, אדריכלות ועוד.

תוכנית הלימודים משלבת קורסים של תשתית מתמטית וסטטיסטית, תכנות (פייתון ו-C), קורסי ליבה וקורסים מתקדמים במחשבים-תוכנה וב-Data Science, כמו גם קורסי קצה לבחירה כמו אבטחת מערכות מידע, עיבוד תמונה, מערכות המלצה וכו'.

במהלך התואר נדרשים הסטודנטים והסטודנטיות לבצע פרויקט בתעשייה, בהיקף של 5 ש"ס, למשך כחצי שנה. הפרויקט נועד להקנות התנסות מעשית עוד לפני סיום הלימודים, אך יכול לשמש גם כתהליך גיוס משמעותי בו החברה אשר בה מבצעים את הפרויקט יכולה לבחון את יכולותיהם בזמן אמת ללא התחייבות עתידית.  

 

אין ספק כי מדובר בסטודנטיות וסטודנטים בעלי מוטיבציה גבוהה, אשר הרב-תחומיות מאפשרת להן.ם גמישות מחשבתית וראייה רחבה יותר, נוסף ליכולות הטכנולוגיות הנרכשות בתכנית.

 

רוצים לקרוא עוד אודות ההצלחה? היכנסו לכתבה המלאה של TheMarker >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive