הפקולטה להנדסה צהלה ושמחה במסיבת פורים

בחסות גיבורת העל: חברת Vayyar

24 מרץ 2019
Vayyar החברה שרואה דרך קירות הרקידה אותנו במסיבת פורים

ביום שלישי ה 19.03 חברת Vayyar הפיקה יחד עם ארגון עמיתי התעשייה של הפקולטה להנדסה מסיבת פורים מלאת אנרגיות עד לא ידע!

 

שלישי פורימי הביא עמו רבבות חוגגים מחופשים לשדרת הדקלים של הפקולטה להנדסה למסיבת צהריים צבעונית. בין החוגגים המחופשים ניתן היה למצוא סטודנטים ובוגרים של הנדסה, סגל מכל מחלקות הפקולטה והאוניברסיטה, את צוות השיווק וקשרי חוץ של אוניברסיטת תל אביב, והצוות המדהים של חברת Vayyar משלהב את ההמונים. בניגוד למסורת של גשם בחג התחפושות, מזג האוויר האיר אף הוא לנו פנים.

 

במהלך מסיבת הפורים הרקידה את הקהל הדי.ג'יי - בר ישראל טוב B.I.T, בר שייקים דאג להרוות את הצמאים בשייקים טבעיים, בר יוגורטים קירר אותנו עם תוספות מהאגדות, והמהנדסים והמנהלים של חברת VAYYAR שוחחו עם הסטודנטים שלנו והציגו להם את הטכנולוגיה הייחודית של החברה.

 

בדומה לגיבור העל סופרמן שכיכב במסיבה, גם חברת Vayyar רואה דרך קירות. החברה פיתחה חיישנים שמסוגלים "לראות" מבעד לעצמים וחפצים וליצור תמונה תלת־ממדית.

"Vayyar חברה מזה שנתיים בארגון אמיתי התעשייה של הפקולטה להנדסה. הקשר המתהדק מביא לשיתופי פעולה חדשים בין אם זה משרות לסטודנטים ולבוגרים שלנו, הרצאות אורח, ימי זרקור ומסיבות המעניקות לנו הצצה אמיתית לצוות החברה, למוצרים שלהם ולאופי החברה. אירוע פורים הוא דוגמא לעוד חוליה בשרשרת המקשרת בין הפקולטה להנדסה לבין החברה, ואנו מברכים על הקשר החשוב הזה ומצפים לפעילויות משותפות נוספות" כך מסבירה יערית רחמים אברוצקי, מנהלת ארגון עמיתי התעשייה.

 

הפקולטה להנדסה אוניברסיטת תל אביב מודה מאוד לצוות Vayyar ולהנהלה שלה על החסות יוצאת הדופן שהעניקה לטובת מסיבת פורים. אנו רואים  את הקשר בין האקדמיה והתעשייה כקשר חשוב ומהותי. האקדמיה רואה עצמה כמעיין הידע של העת החדשה. ככזו עליה להביט קדימה, ולשמר את הרלוונטיות לצורכי התעשייה. בשל כך, השיח הפתוח והפורה שאנו דואגים לשמר בין האקדמיה לתעשייה יחזק משמעותית את הקשר וישרת אפוא את כולם מכיוון שזה מסע המשותף של כולנו - אקדמיה ותעשייה. 

לתמונות מהארוע

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive