דבר היו"ר והמנכ"לית

לבוגרים/ות, לסטודנטים/ות ולסגל הפקולטה שלום! 

 

ארגון בוגרי הנדסה של אוניברסיטת תל-אביב מברך אתכם ושמח על הצטרפותכם! כל אחת ואחד מכם/ן הופך להיות חבר/ה בארגון מיד עם סיום החובות האקדמיות.

 

חזון הארגון הוא ליצור קהילת בוגרים מעורבים, שבינם לבין הפקולטה מתקיים כל העת דיאלוג, קשר רציף ומשמעותי מיום סיום התואר ולכל אורך דרכם המקצועית בתעשייה.

 

זוהי קהילה שתורמת ונותנת בחזרה לפקולטה ולבוגרים הבאים בתור, כל הזמן: נטוורקינג, אפשרויות תעסוקה, תמיכה, ייעוץ ועזרה. החברות בארגון בוגרי הנדסה פותחת לכם, הבוגרים, דלת לרשת קשרים ייחודית, יוצאת דופן בהיקפה, ומהאיכותיות ביותר שניתן להעלות על הדעת - מהנדסים רבים בוגרי הפקולטה פרושים במגוון תפקידים בתעשיית החדשנות - מנוע הצמיחה של המשק הישראלי, ובעמדות מפתח בכלכלה המקומית ובחברות גלובליות.

 

בנוסף לפעילויות בונות הקהילה, אנחנו ממשיכים להציע לכם מגוון קורסי העשרה, מתוך העיקרון של "למידה מתמשכת" והרצון שלנו להשאיר את המהנדסים בוגרי הפקולטה הכי מעודכנים ורלוונטיים לשוק העבודה.

בשנה האחרונה התאמנו את הפעילות למציאות הדיגיטלית שנכפתה עלינו: קיימנו אירועי פתיחת שנה אונליין, התאמנו את הקורסים לגרסה מקוונת ועדכנית, וחשוב יותר - מגפת הקורונה חשפה צורך אקוטי לעזור לבוגרים להשתלב בשוק התעסוקה והאיצה את השקת תכנית המנטורים שלנו. בעקבות ההצלחה התכנית ממשיכה למחזורים נוספים.

 

כדי לשתף אתכם במה שקורה וכדי שתוכלו ליזום דיונים ביניכם אנחנו מפעילים קבוצות פייסבוק לפי מגמה. אלה קבוצות סגורות לסטודנטים ולבוגרי הפקולטה להנדסה בלבד, שנותנות ערך מעשי על ידי פרסום משרות, פוסטים בנושאי תעסוקה, ייעוץ קריירה, זרקור על בוגרים במקצועות שונים בתעשייה ועוד.

 

ארגון בוגרי הנדסה מבוסס על פעילות התנדבותית. הבוגרים הפעילים מקבלים את הבמה ואת החופש לקדם את מה שמעניין אותם מחד, ותורמים לסטודנטים ולבוגרים אחרים דרך פעילותם מאידך.

סטודנטים וסטודנטיות, בוגרים ובוגרות, עכשיו הזמן להיות מעורבים. השתתפו באירועים, הגיעו לסדנאות, הביעו עמדות ותמיד שאלו את עצמכם: במה אני יכול לתרום? אנחנו מזמינים אתכם להתנדב!

 

כאן המקום להודות לכל הבוגרים המתנדבים שלנו, שפועלים מתוך תחושת שליחות ותרומה ומפיקים מכך סיפוק רב, לסגל האקדמי והמנהלי של הפקולטה שאיתם אנחנו צועדים יד ביד במהלך השנה, ולארגון עמיתי התעשייה IAP על שיתוף הפעולה הפורה בינינו.

 

בברכה,

רותי כספי ושלמה וולפמן

מנכ"לית ויו"ר ארגון בוגרי הנדסה בהתנדבות

 

ארגון בוגרי הנדסה - מהנדסים עתיד ביחד

 

מידע נוסף

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>