דבר היו"ר

לבוגרים, לסטודנטים ולסגל הפקולטה שלום!

אנחנו, ארגון בוגרי הנדסה של אוניברסיטת תל-אביב, מייצגים את בוגרי הפקולטה שכל אחת ואחד מכם הופך להיות חבר שלנו אוטומטית עם סיום חובותיו האקדמאיות. 

רובכם אולי מכירים אותנו בשמנו הישן (מועדון שילובים) שממנו נפרדנו. השינוי נעשה במקביל למיתוג החדש של האוניברסיטה בכלל, אבל גם כחלק מההתקרבות שלנו לפקולטה. שכן הפקולטה להנדסה היא מקור הערך שלנו, וגם שלכם.

הדבר בא לידי ביטוי בדגש ששמנו לעצמנו בפעילויות שלנו. הבוגרים שמחים לחזור לאוניברסיטה ולפעול בה כמרצים אורחים, להיפגש עם סטודנטים, להשתתף בקורסים כשומעים חיצוניים, ועוד.

הקמנו קורס חדש בפקולטה, עבור בוגרים מנוסים, מנהלי פרויקטים עם כמה שנות ניסיון, שנותן כלים בניהול מערכות מורכבות. קורס חיצוני בתשלום, של 14 מפגשים עם המרצה עוזי אוריון.

                                                      

הוקמו קבוצות פייסבוק לפי מגמות ע"י בוגרים צעירים שפועלים כמתנדבים בפעילות הארגון.

אלו הן קבוצות סגורות לסטודנטים ובוגרים של הפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב וביחד נותנות פלטפורמה בנושאי תעסוקה, בהיבט של משרות, ייעוץ קריירה, זרקור על בוגרים במקצועות שונים בתעשייה ועוד. 

 

כל הבוגרים המתנדבים שלנו פועלים מתוך תחושה של תרומה גדולה ומפיקים הנאה עצומה מכך.

בנוסף מדי שנה אנחנו מקימים מספר אירועי מליאה, הרצאות שחלקן ניתנות ע"י הבוגרים שלנו, הרצאות העשרה של מרצים חיצוניים, קורסי קריירה למהנדסים מנוסים ועוד.

 

ההעצמה של הארגון הינה למען הבוגרים ולמען הפקולטה שמייצרת עוד ועוד בוגרים איכותיים שהמדינה שלנו כל כך צריכה. כל בוגר יכול למצוא את העניין שלו בארגון כמשתתף בפעילויות או כיוצר פעילויות.

הבוגרים הפעילים מרוויחים במסגרת הארגון במה לעצמם לעשות את מה שמעניין אותם מחד ותורמים לסטודנטים ולבוגרים אחרים מאידך. אנחנו פתוחים להצעות ורעיונות הן מצד הסטודנטים והן מצד הבוגרים.

יש לנו רשת נטוורקינג איכותית מהטובות שאפשר לחשוב עליה. מהנדסים מתחומים רבים שהמניפה והפריסה שלהם היא מדהימה בכל תחומי המשק הצומחים והמעניינים.

חשוב לנו הקשר והאינטראקציה עם הסטודנטים הלומדים בפקולטה, דור בוגרי העתיד.

אנחנו קוראים גם לסטודנטים וגם לבוגרים, תהיו פעילים ומעורבים. תגיעו לאירועים, אתם מוזמנים להתנדב, תשאלו עצמכם במה אני יכול לתרום?

הרבה פעמים הפעילות של בוגרים שלנו מתחילה מצורך, בעיה, רעיון שממנו מתחילים לפעול. שתפו אותנו תפנו אלינו.

זה המקום להודות לסגל האקדמי ולסגל המנהלי של הפקולטה שאיתו אנו פועלים במהלך השנה בשיתוף פעולה פורה.

תודה גם לקשרי תעשייה IAP  על שיתוף הפעולה החשוב בינינו.

 

הסלוגן החדש שלנו : מהנדסים עתיד ביחד

בברכה,

רותי כספי ושלמה וולפמן

מנכ"לית ויו"ר ארגון בוגרי הנדסה בהתנדבות

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive