תכנית המנטורים חוזרת במהדורה משופרת

ארגון בוגרי הנדסה מוציא לדרך מחזור נוסף של תכנית המנטורינג!

25 נובמבר 2020
תכנית המנטורים חוזרת במהדורה משופרת!

זוכר/ת את האתגרים שאיתם את/ה התמודדת כשסיימת את הלימודים? זוכר/ת אילו קשיים ליוו אותך בכניסה לתעשייה? זוכר/ת איך גם לך אז לא הכל נראה ברור?

עכשיו בתכנית המנטורינג שלנו, יש לכם/ן בוגרות ובוגרים ותיקים, אפשרות ייחודית לעזור לבוגרים, שעושים את צעדיהם הראשונים מחוץ לאקדמיה. ולא רק להם! 

ולכם בוגרים ובוגרות טריים ישנה הזדמנות ללמוד מניסיונם של אחרים ולקחת חלק במיזם שכולו רוח התנדבות ונתינה. אל תפספסו אותה!

 

לפני כחצי שנה שאלנו את הבוגרות והבוגרים החדשים איך נוכל לעזור להם אחרי שסוף סוף סיימו את התואר. הם סיפרו שהם זקוקים להדרכה בהשתלבות בעולם התעסוקה. זה בדיוק מה שעשינו: יצרנו תכנית מנטורינג, במטרה לעזור לעשרות בוגרים להניע את הקריירה שלהם: תכנית שהייתה קשובה לצרכי הבוגרים והגיבה מהר לאתגרי השעה, במיוחד בזמן משבר הקורונה.

 

אנחנו שמחים לבשר שהתכנית פעלה במשך כמה חודשים, לשביעות רצון כל המעורבים (חונכים ונחנכים). לאחר שלמדנו מהניסיון של המחזור הראשון, עדכנו ושיפרנו אותה ובשבועות הקרובים ייפתח מחזור נוסף של התכנית. מלבד בוגרים צעירים, הפעם נאפשר גם לוותיקים יותר להירשם לתכנית כמנטיז.

 

מנטור/ית יכול/ה לעשות מגוון דברים, החל משיתוף בניסיון האישי והמקצועי במפגש (וירטואלי או פרונטלי), דרך מתן ייעוץ אישי והכוונה בשיחות 1:1 עם בוגר/ת, ועד סיור היכרות עם התעשייה בחברה שבה הוא עובד.

 

מניסיון אנחנו יודעים שזו זכות גדולה לתת עזרה: לא פחות ממה שהבוגר הטרי מקבל, כך גם המנטור הוותיק יוצא נשכר מהתהליך, ואנחנו משוכנעים שהקשר המיוחד שנוצר הוא בעל ערך רב לשני הצדדים.

 

רוצה להיות מנטור/ית? 
מלא/י את שאלון ההרשמה למנטורים כאן

 

רוצה להיות מנטי?
מלא/י את שאלון ההרשמה למנטיז כאן

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive