הפקולטה להנדסה מברכת את התלמידים המצטיינים לשנת הלימודים תשע"ט

מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה

19 ינואר 2020
מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה

רשימת התלמידים המצטיינים לשנת הלימודים תשע"ט, מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה:

(רשימה זו מורכבת מ-5% התלמידים המצטיינים בכל מגמת לימוד, בחלוקה לפי שנים)

 

תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה:

עמית פנחס אילון

שגב אלמעלם

שני אמיר

עוז בן חמו

עומר בן-נון

עידן בן סימון

יהונתן בן עטר

עדו בר

נועה ברזילאי

שלום ברכה

כרם גנאיים

עדן גרינמן

יובל דדון

ראוי הוארי

עמר הורוביץ

מיכאל ז'יטומירסקי

איתי חנוך

ודים טובמן

תמיר יונגמן

ארז יוסף

רוני כדורי

גיא כהן

ליאור כהן

עומרי לשם

טל מזוז

אהד מיכאל

אסף נוה

נדב נווה

עומר נפתלי

עומרי עין בר

עומרי עפרוני

אברהם פסקין

הילה פרת

מאור קהתי

יואב קיטנפלון

מאור קימל

עידן קרן פז

מג'ד ראשד

נתאי רביד

אסף רוטנברג

מרטין רסקין

אור שגיב

גדעון שוורץ

יצחק שני

מוסעב תתר

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה:

יניר אלמליח

שמואל בר דוד

ניר ברכה

אייל חיזי

בר חכם

חן כהן

חיים לויכטר

ולנטין קרסני

אורן שאבי 

 

תלמידי התכנית המשולבת בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב:

יוני אריאל

רועי בן סימון

אורן הרלב

אורי הרן

ארתור וייסלבוך

רוני שי זהבי

סאג'י חשב

תומר יואלי

כרמל לוין

רז רובינשטיין

 

תלמידי המגמה להנדסה מכנית:

עידן אורי

שיר אליצור

בן בנימין

יהונתן ברנהרט

אלישבע ברקוביץ'

רן גלינוביצקי

אלון זוסמן

דור טיקטין

רון ידין

לירן יופה

אבירן כהן

עדן כרמל

בר מזרחי

אליאב מעיין

איתמר משעני

עומר ניימן

ליזה סוויסה

אור סולניק  

איתי פלג

ג'ניפר רחל קניגסברגר

עומר קרקוקלי

דן רפאלי

גל שמיר

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה מכנית וכדור הארץ בהדגש סביבה:

ניצן חצרוני

עומרי סלומון                              

בן אביעד שלום

ידין כהן                                 

אסף קור                                            

 

תלמידי המגמה להנדסה ביו-רפואית:

רואן איבראהים

יובל אוליאל

נועה אפרת

שרון בדר

טל גוטמן

שי דיולד

שרון זלוצובר

ברק כגן

נוי מידני

בל קריגר

אילנה רויטמן

שניר שלום

נעמה שמגר

תמר שמולבסקי

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה ביו-רפואית וביולוגיה בהדגש מדעי המוח:

מיכל גנני                                

נגה מודריק                            

אור פילק

אופיר ורדי                             

חן סולומון                             

טל צפוני

שרון כץ                                  

רועי עובדיה                           

ירדן רשתי  

 

תלמידי המגמה להנדסת תעשייה וניהול:

יואל איצקוביץ

נורית אגמי

שחר איזן  

נעה אלקין  

קורל בן אור

שחף בן-גל

ליר גלנטי

ציון גמליאל

מירב דוד

רותם חזם

גלעד יקואל

אור לוי

אפרת לוי

אלינור מזרחי

גפן מעין

שי עובד

יעל רוזנבלט

אור שיפמן

יסכה שר שלום

טליה ששון 

 

תלמידי מדע והנדסה של חומרים וכימיה:

אילנה אקסנפלד                    

גל דגבלי                     

שחר שמואלי

עידו בירן                               

מיכל חנקין                

מעיין שקרוקה

אסתר-ספיר ברוך                  

קלי כץ                        

לי-אור ברוך                          

טל ליבנה

שירה גבריאלי                       

יעל נפש קרוצ'רו                   

 

טקס חלוקת תעודות הצטיינות:

הטקס יתקיים ביום ד', ו בניסן תש"ף 1.4.2020 

שעה 17:00

אולם בר-שירה

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive