מצטייני דקאן ורקטור

רשימת התלמידים המצטיינים לשנת הלימודים תשע"ז
15 ינואר 2018
מצטייני דקאן

מקבלי תעודת הערכה מטעם הרקטור:   

בהירי שיר

בן בשט גיא   

גבריאלי שירה    

לוי אורן גד       

פנחסוב אביחי  

 

מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה:

(רשימה זו מורכבת מ-5% התלמידים המצטיינים בכל מגמת לימוד, בחלוקה לפי שנים)

 

תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה:

 
אוחיון אורי

אלמעלם שגב

אסף נוה

בן חמו עוז

בן סימון עידן

ברזילאי נועה

ברינפלד רוני

הרשושנים אלחנן

וודיס אדם

זיסקין לירון

זלצר אלי

יוסף ארז

יחזקאל אביחי

כדורי רוני

כהן עומר

כרמל עמרי

לוי דין

לוי ליעד

ליברמן קונטיני אסף משה

מוגילבסקי גיא

מי-טל גיל

מרום דור

נבטי אופיר

נווה נדב

עבד אלקאדר נור

עין בר עומרי

ענבר עדי

עפרוני עומרי

פנחסוב אביחי

פרידלנדר תומר

פרנק אמיר

צברי טל

קהתי מאור

קיטנפלון יואב

קליין עופר

קרול גל

קרנרמן גוני

רוטנברג אסף

שני עידו

שוורץ גדעון

שן-צור רועי

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה:

 
בר דוד שמואל

ברכה ניר

דנן ינאי

כהן חן

כהן איתמר

כרמון דין

לסר עמרי

מישר רועי

עופר דביר

שאבי אורן

שניר איתי

 

תלמידי התכנית המשולבת בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב:

 
אהרוני יותם

איקן יואב

בן בשט גיא

גינזבורג דביר 

 

רניט תומר

חשב סאג'י

כחלון אלירן

מרצ'בסקי ערן

עשרי הראל

פרל אור

פרנקל עדן

שחר גל

שכטר מיתר

שריג עומר

 

תלמידי המגמה להנדסה מכנית:

 
בוצ'לין סמואל

בנארי מתן

בנימין בן

ברוך איל

ברוס שחר

ברנהרט יהונתן

ברקוביץ' אלישבע

גולן עילם

גרוס אורי

גרימברג מירב

דבאח תומר

זאכי ירדן

זיגלמן רועי

זילברברג אלון

טורטמן בן

יוסף עמרי

יופה לירן

כרמל עדן

לוי אורן גד

לוריא עומר

נצר ישי מיקי

סגל איתי

סוויסה ליזה

סולובי אליהו

קהן ג'ניפר

קרקוקלי עומר

שוקרון תומר

שמואל אביה

שפיצר שלמה

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה מכנית וכדור הארץ בהדגש סביבה:

 

גובר עמרי  

נוי תומר                                       

קורמן שדמי מלודי

גורפנקל נבו                           

פלג טמיר                               

 

תלמידי המגמה להנדסה ביו-רפואית:

 

אהרונוב תמר

בדר שרון

בהירי שיר

דיולד שי

יעקבי מיכאל

כהן מסלטון שיר

נייגט יואב

סירוטה חביבה

עמראני גולן

קופלמן תמר

שלום שניר

שמולבסקי תמר

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה ביו-רפואית וביולוגיה בהדגש מדעי המוח:

 

ורדי אופיר                             

נוקד פרטוש אורי                        

שרף עודד

יעקבי דנה                             

סולומון חן

מנחימוב שושנה                    

שלזינגר גל

 

תלמידי המגמה להנדסת תעשייה וניהול:

 
איתן לי

אליאש כרמל

אפשטיין מתן

בן-גל שחף

בר-דוד יאיר

דוד מירב

הדר עמית

יחזקאל מתן אל

ינגר קרן

כהנא דור

לוטן רועי

מגדסי אופיר

מיטלס רן

נעים אור

נריה גל

סאלם גל

עובד שי

קדרון כרם

שריג רות

תבור שיר

 

תלמידי התכנית במדע והנדסה של חומרים וכימיה:

 
אקסנפלד אילנה

גבריאלי שירה

דלבה איתי

כהן נתנאלה

כץ קלי

משה נעמי

 

הטקס יתקיים ביום ב', כ"ה באדר תשע"ח, 12.3.18, בשעה 17:00,

באולם בר-שירה

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive