רוצה להתחיל תואר שני או דוקטורט? אנחנו שמחים שהצטרפתם.ן אלינו!

ברוכים הבאים לנבחרת המחקר

חדר הנקי במעבדה לננו-לוויינים של פרופ' עופר עמרני - ביה"ס להנדסת חשמל
החדר הנקי במעבדה לננו-לוויינים של פרופ' עופר עמרני - ביה"ס להנדסת חשמל

עדיין לא פיתחנו מכונות עם תבונה אנושית, אבל במעבדת הסקרנות של ד"ר גורן גורדון כבר קיימים רובוטים סקרניים...

 

עדיין לא ניקינו את האטמוספירה, אבל כבר יש לנו ננו-אנטנות שמנצלות את אנרגיית השמש...

 

עדיין לא בנינו לבני אדם גוף חלופי, אבל אנחנו יודעים לייצר רקמות מחומרים סינטטיים... 

 

אנחנו קמים כל בוקר וממשיכים במסע בעקבות הדברים שאנחנו עדיין לא יודעים. עכשיו, כשגם אתם מצטרפים אלינו, תוכלו לשאול את השאלות שלכם.

 

מה קורה אחרי התואר?

כבר במהלך התואר תכירו בקרב החברים שלכם לכיתה את מי שיהיו המהנדסים המובילים בתחומם בארץ. הקשרים האלה ישרתו אתכם גם לאחר שתסיימו את הלימודים, ויהוו רשת מקצועית שתעזור לכם להתקדם לאן שתרצו. נוסף על כך, ארגון הבוגרים של הפקולטה מתמחה במציאת משרות בכירות בתעשיה לפי מגמות הלימוד השונות, ובעזרתו תוכלו לבקר בחברות מובילות (כגון "טבע" או "רכבת ישראל") כבר במהלך הלימודים. 

 

ארגון עמיתי התעשיה (IAP) הוא גוף נוסף שיקשר אתכם למקבלי ההחלטות והדרגים הכי בכירים של העולם העסקי בארץ, ויפגיש אתכם עם גופים כגון Elbit, Intel, Applied Materials, והתעשיה האווירית, דרך פרויקטים משותפים וסנדאות. לאחר סיום הלימודים הארגון יעזור לכם לשמור על קשר עם החברות שיצא לכם לעבוד מולן, ולהתקדם בתוכן לתפקידים בכירים.

 

אם סיימתם תואר דוקטורט ואתם רוצים להמשיך בעולם האקדמי, הפקולטה תעזור לכם למצוא את משרת הפוסט-דוקטורט הטובות ביותר בעזרת מלגות, מימון וקשרים אישיים שיש לאנשי הסגל בפקולטה עם המוסדות המובילים בעולם. כבר במהלך הלימודים תקבלו עידוד ולעיתים גם מימון להציג את העבודות שלכם בכנסים, ובכך תכירו עוד את עולם האקדמיה ותבנו את המוניטין שלכם. 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>