אין גיל לגיל השלישי

כל החידושים הטכנולוגים של בוגרי הפקולטה להנדסה בארוע מייקאתון הקרב

31 דצמבר 2017
מייקאתון
ארוע הסיום מייקאתון 11.01.2018 / 17:30-20:30

בשבועות האחרונים הצוותים שלנו עבדו בקדחנות על מציאת פתרונות טכנולוגים לגיל השלישי. עכשיו הגיע רגע האמת ואנחנו נרגשים להזמין אתכם לטקס סיום האירוע "מייקאתון גיל 3.0"!

 

מייקאתון

המייקאתון הנו פרויקט אשר מטרתו שיפור איכות החיים של בני הגיל השלישי בארץ ומתן פתרונות לאתגרים היום-יומיים המגוונים של אוכלוסיה זו. התנעת האירוע היה במבנה של HACKATHON (אירוע המתקיים בזמן מוגבל, ומטרתו מציאת פתרונות לבעיות תוכנה) בעל אופי הנדסי. במהלך פרק זמן קצר (48 שעות) עבדו צוותים המורכבים מבוגרי הפקולטה להנדסה, סגל הפקולטה וסטודנטים, בהנחייתם של רופאים, מרפאים בעיסוק וכו' על מנת ליצור אבות-טיפוס של מוצרים אשר יינתנו בסוף האירוע לאדם בעל הבעיה.

 

ארוע הסיום

ארוע הסיום יתקיים ביום חמישי 11.01.2018 בין השעות 17:30-20:30 באודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת תל אביב. בארוע יוצגו הפרויקטים וחלוקת פרסים לצוותים הזוכים.  הפרויקטים המנצחים יקבלו מלגה להמשך פיתוח ותמיכה מהמעבדה לחדשנות CDI: שימוש בחלל עבודה, בדיקה של המוצר ושעות ייעוץ עם מומחים במגוון נושאים הקשורים ליזמות וטכנולוגיה. 

 

נותני החסות

הפעילות הנה מטעם ארגון בוגרי הנדסה, אוניברסיטת תל אביב ואשל ג'וינט ישראל וארגון (TOM (TIKKUN OLAM MAKERS  בשיתוף ידע עם המשרד לשוויון חברתי.

 

נדרשת הרשמה מראש

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive