טקס קבלת תעודות - מצטייני רקטור ומצטייני דקאן

חברי הפקולטה להנדסה מברכים את תלמידיה בתואר ראשון אשר יקבלו תעודת הצטיינות מטעם רקטור האוניברסיטה על הישגיהם האקדמיים בשנה"ל תשע"ד:

20 באפריל 2015, 16:00 
אוניברסיטת תל אביב 

ברי הפקולטה להנדסה מברכים את תלמידיה בתואר ראשון אשר יקבלו תעודת הצטיינות מטעם רקטור האוניברסיטה על הישגיהם האקדמיים בשנה"ל תשע"ד:

  • גולדנברג דמיטרי מהמגמה להנדסת תעשייה וניהול
  • ורבין דור מהמגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה
  • מונד טל מהמגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
  • קורמן טל, מהמגמה להנדסה מכנית
  • רוזנר עמית  מהמגמה להנדסה ביו-רפואית     

 

 

מקבלי תעודות הערכה מטעם דקאן הפקולטה:

(רשימה זו מורכבת מ-5% התלמידים המצטיינים בכל מגמת לימוד, בחלוקה לפי שנים)

 

תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה:

 

תלמידי התוכנית המשולבת להנדסת חשמל ואלקטרוניקה + פיזיקה:

תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב:
 

תלמידי המגמה להנדסה מכנית:

תלמידי המגמה להנדסה ביו-רפואית:

תלמידי המגמה להנדסת תעשייה וניהול:

 אוצ'רטנר אלן

 אביאור יועד

 אילן פז

 אלכסנדרוני גיא

 בן חיים דניאל

 ברינפלד רוני

 דדון דקל

 דוברינסקי רוני

 וייס איל

 וילה גיא

 טבת גיא

 יובל עידו

 יוגב עינב

 כהן רועי

 כץ שחר

 לב רעות

 לביא אבנר

 לייבוביץ' יותם

 לייקינד אבי

 מנור דור

 נבטי אופיר

 סלע אור

 סטביצקי נועה

 פיינר אסף

 פרוים סהר

 פרידלנדר תומר

 פרידמן מאור

 פריץ ליאור

 צמח וייל דקלה

 קובל יפתח

 קורן נועם

 קרניאלי אביב

 רבו רפאל

 רביב תומר

 רוזנברג אייל

 רוט דניאל

 שחם אמיר

 זוהרי אביב

 יהלום דרור

 לוין יואב

 לסר עמרי

 מרדלר אופיר

 עפרוני יונתן

 פיסצקי יונתן

 פריימן אופיר

 שרים אור

אדמי איתי

אונגר עידן

בר אל אורי

ברסטיז'בסקי  קונסטנטין

גרוס לירן

דדוש יוסי

דיין מידן

דנון אור

זהרוני אביב

חדאד נועם

שני רון

תגר רועי

אשר אסף

בדוסה שאול

בן דיין שחר

בן משה ספיר

גדות אורי

גרדוש דרור

גרינברג איתמר

ואן שפיר תמיר

זאבי טל

זולר שחר

זילברברג אלון

חיון אבישי

כהן בן

מרום ליעד

ניסן דרור

נצר הדר

סגל גיל

ספין רועי יובל

סקלוט יואב

פונריוב מרק

פלטקובסקי איתי

צימרמן גיא

קסלר יואב

שוקרון תומר

שטדלר נופר

שטרית בן

שיג ליאור

שנפ רון

שרגא רז

 

אופיר אפרת

בארי אוהד

בלום עומרי

דרדיקמן גילי

כבאזה מור

מיברג מאיה

נייגט יואב

פודולסקי ינה

קופלמן תמר

קרתי בשמת

רדונסקי דביר

רויטשטיין דרינה

שטולץ רם

אפשטיין מתן

ארבל יעל

בבס מור

בוסי חן

דוניו שחף

דן אור

וסרמן עדי

כהנא דור

לאופר תום

מרגולין איתי

נחמן שירן

עובדיה ענבל

פרנס הדר

צ'רצ'י תום

קליין הדר

רטנובסקי שחר

שעבין רועי

יעל שלנג

 

הטקס יתקיים ביום ב', א' באייר תשע"ה, 20.4.15, בשעה 16:00, באולם בר-שירה

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive