תכנית לתארים שני ושלישי במדע והנדסה של חומרים

החל מסמסטר ב' תשע"ד (פברואר 2014) מפעילה המחלקה תכנית לתארים שני ושלישי במדע והנדסה של חומרים

13 ינואר 2014
תכנית לתארים שני ושלישי במחלקה למדע והנדסה של חומרים

מטרת תכנית "מדע והנדסה של חומרים" לתארים מתקדמים (שני ושלישי) באוניברסיטת תל-אביב להקנות לסטודנטים ידע וכלים לביצוע מחקר בינתחומי בחזית המדע והטכנולוגיה ולהובלת פריצות הדרך הטכנולוגיות במאה ב- 21.

 

נושאי המחקר המוצעים לסטודנטים לתארים מתקדמים במחלקה למדע והנדסה של חומרים הינם בחזית המו"פ בתחום זה. המחלקה ואוניברסיטת תל-אביב חושפות את הסטודנטים למגוון רחב של מעבדות מחקר ומרכזי מחקר ברמה עולמית. הסגל התומך של מרכז וולפסון לחקר חומרים והמרכז לננו-מדעים וננו-טכנולוגיות מורכב ברובו מדוקטורים בעלי ידע וניסיון רב. חברי הסגל הבכיר נמנים עם המובילים בתחומם. במחלקה ובאוניברסיטה מושרשת תרבות של שיתופי פעולה - בתוך הקמפוס, עם חוקרים ישראליים ומהעולם כולו, ועם התעשייה.

 

במשק הישראלי קיים כבר היום צורך ממשי בבוגרי תארים מתקדמים בתחום החומרים. צורך זה צפוי להמשיך לגדול במהרה בשנים הקרובות. בוגרי התכנית צפויים להשתלב בתפקידי מחקר, פיתוח, ייצור וניהול בתעשיות עתירות ידע, חברות הזנק, תעשיות כבדות, תעשיות ביטחוניות, תעשיות ביו-רפואה ואנרגיה, מרכזי מחקר, גופים ממשלתיים, אקדמיה ועוד.

 

 

תכנית הלימודים לתואר שני >

 

 

מסלול רגיל לדוקטורט >

 

מסלול ישיר לדוקטורט >

 

לתחומי המחקר במחלקה >

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive