רשימת מצטייני דקאן לשנת הלימודים תשע"ח
לסטודנטים בעלי הישגים ראויים להערכה
מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה הם:
(רשימה זו מורכבת מ-5% התלמידים המצטיינים בכל מגמת לימוד, בחלוקה לפי שנים)
תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה:
אוחיון אורי |
זלצר אלי |
עבדי אלון |
אלמעלם שגב |
חנוך איתי |
עין בר עומרי |
אסף נוה |
יוסף ארז |
עפרוני עומרי |
בוטנרו רונלי |
יחזקאל אביחי |
פז דניאל |
בן חמו עוז |
כדורי רוני |
קהתי מאור |
בן מאיר זהרה |
כהן איתמר |
קינדרמן דניאל |
בן סימון עידן |
כהן עומר |
קיטנפלון יואב |
גולדשטיין עופר |
לוי דין |
קריסטל בר |
גנאיים כרם |
מוגילבסקי גיא |
רביד נתאי |
דבויריס מקסים |
מרימה דניאל |
רוזנבלט יהודה |
דדון יובל |
מרקוביץ' אמיר |
רוטנברג אסף |
ז'יטומירסקי מיכאל |
נפתלי מאור |
שני עידו |
זילברמן נדב |
נווה נדב |
שוורץ גדעון |
זלוטניק אליקים |
עבד אלקאדר נור |
שכטר שחר |
יוגלקאר אומקאר Joglekar Omkar | קאהן אביגיל Cahn Avigail | כץ ליאו Katz Leo |
תלמידי התואר הכפול בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה:
אלמליח יניר |
גוטמן אור |
צברי אביעד |
בר דוד שמואל |
טרוסטיאנצקי גיא |
קרסני ולנטין |
ברכה ניר |
כרמון דין |
תלמידי התכנית המשולבת בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב:
גינזבורג דביר |
מוקדי רון |
קולמן אלון |
הרלב אורן |
מנור עמרי |
רוט רועי |
לורבין תום |
עקיבא גיל |
|
חשב סאג' |
עשרי הראל |
|
כחלון אלירן |
צחייק מייקל |
תלמידי המגמה להנדסה מכנית:
אביעד שירלי |
טורטמן בן |
גולן עילם |
אליצור שיר |
יופה לירן |
סוויסה ליזה |
בנימין בן |
לאסרי אור |
סולובי אליהו |
בן-יהודה נמרוד |
לוי אורן גד |
סולניק אור |
בנארי מתן |
לוריא עומר | סטיליק אלכסנדר |
ברייר ניר |
מורחוביץ ולדימיר |
קוסקא שניר |
ברנהרט יהונתן |
מעיין אליאב |
קרקוקלי עומר |
גרוס אורי |
משעני איתמר |
רפאלי דן |
גרימברג מירב |
נחום נעם |
שמואל אביה |
זיגלמן רועי |
סגל איתי |
שפיצר שלמה |
תלמידי התואר הכפול בהנדסה מכנית וכדור הארץ בהדגש סביבה:
אש שיר | פלג טמיר | קורמן שדמי מלודי |
חצרוני ניצן | פרדקין אורן | שלום בן אביעד |
תלמידי המגמה להנדסה ביו-רפואית:
אביטבול רפאל |
גרסטמן אפרת |
עציץ יובל |
בדר שרון |
דיולד שי |
קרן מיכל |
בן נון מור |
יעקבי מיכאל |
שלום שניר |
גאן יערה |
כהן מסלטון שיר |
שמולבסקי תמר |
גפני נטלי |
לוטם יואב |
שמעוני הדר |
תלמידי התואר הכפול בהנדסה ביו-רפואית וביולוגיה בהדגש מדעי המוח:
אלון יעל | יעקבי דנה | רשתי ירדן |
געתון דור | מודריק נגה | |
גרינמן עדן | סולומון חן |
תלמידי המגמה להנדסת תעשייה וניהול:
איצקוביץ יואל |
יחזקאל מתן אל |
רוז'נסקי רומיה חן |
אלקין נעה |
ינאי תומר |
שר שלום ישכה |
אמיר תמר |
מגדסי אופיר |
ששון טליה |
אנגל שי |
מטלון יוגב |
תור נעם |
בן-גל שחף |
נעים אור |
|
בן יעקב יואב |
נריה גל |
|
דוד מירב |
עובד שי |
|
הופמן רועי |
פורסילן מתן |
|
חזם רותם |
קדרון כרם |
תלמידי התכנית במדע והנדסה של חומרים וכימיה:
אקסנפלד אילנה |
דגבלי גל |
ליבנה טל |
בוכמן דן |
הדר קרן |
שמואלי שחר |
ברוך אסתר ספיר | זילברקלנג שחף | |
גבריאלי שירה | כהן לוי יאיר |
טקס חלוקת התעודות:
תאריך: יום ד' / כ"ט באדר תשע"ט / 6.3.19
שעה: 17:00
מיקום: אולם בר-שירה