רשימת מצטייני דקאן לשנת הלימודים תשע"ח

לסטודנטים בעלי הישגים ראויים להערכה

10 ינואר 2019
רשימת מצטייני דקאן תלמידים לשנת הלימודים תשע"ח

מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה הם:

(רשימה זו מורכבת מ-5% התלמידים המצטיינים בכל מגמת לימוד, בחלוקה לפי שנים)

 

תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה:

אוחיון אורי

זלצר אלי

עבדי אלון

אלמעלם שגב

חנוך איתי

עין בר עומרי

אסף נוה

יוסף ארז

עפרוני עומרי

בוטנרו רונלי

יחזקאל אביחי

פז דניאל

בן חמו עוז

כדורי רוני

קהתי מאור

בן מאיר זהרה

כהן איתמר

קינדרמן דניאל

בן סימון עידן

כהן עומר

קיטנפלון יואב

גולדשטיין עופר

לוי דין

קריסטל בר

גנאיים כרם

מוגילבסקי גיא

רביד נתאי

דבויריס מקסים

מרימה דניאל

רוזנבלט יהודה

דדון יובל

מרקוביץ' אמיר

רוטנברג אסף

ז'יטומירסקי מיכאל

נפתלי מאור

שני עידו

זילברמן נדב

נווה נדב

שוורץ גדעון

זלוטניק אליקים

עבד אלקאדר נור

שכטר שחר

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה:

אלמליח יניר

גוטמן אור

צברי אביעד

בר דוד שמואל

טרוסטיאנצק גיא

קרסני ולנטין

ברכה ניר

כרמון דין

 

 

תלמידי התכנית המשולבת בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב:

גינזבורג דביר

מוקדי רון

קולמן אלון

הרלב אורן

מנור עמרי

רוט רועי

ורביו תום

עקיבא גיל

 

חשב סאג'

עשרי הראל

 

כחלון אלירן

צחייק מייקל

 

 

תלמידי המגמה להנדסה מכנית:

אביעד שירלי

טורטמן בן  

אליצור שיר

יופה לירן

סוויסה ליזה

בנימין בן

לאסרי אור

סולובי אליהו

בן-יהודה נמרוד

לוי אורן גד

סולניק אור

בנארי מתן

לוריא עומר סטיליק אלכסנדר

ברייר ניר

מורחוביץ ולדימיר

קוסקא שניר

ברנהרט יהונתן

מעיין אליאב

קרקוקלי עומר

גרוס אורי

משעני איתמר

רפאלי דן

גרימברג מירב

נחום נעם

שמואל אביה

זיגלמן רועי

סגל איתי

שפיצר שלמה

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה מכנית וכדור הארץ בהדגש סביבה:

אש שיר פלג טמיר    קורמן שדמי מלודי
חצרוני ניצן פרדקין אורן   שלום בן אביעד

 

תלמידי המגמה להנדסה ביו-רפואית:

אביטבול רפאל

גרסטמן אפרת

עציץ יובל

בדר שרון

דיולד שי

קרן מיכל

בן נון מור

יעקבי מיכאל

שלום שניר

גאן יערה

כהן מסלטון שיר

שמולבסקי תמר

גפני נטלי

לוטם יואב

שמעוני הדר

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה ביו-רפואית וביולוגיה בהדגש מדעי המוח:

אלון יעל יעקבי דנה רשתי ירדן
געתון דור מודריק נגה  
גרינמן עדן סולומון חן  

 

תלמידי המגמה להנדסת תעשייה וניהול:

איצקוביץ יואל

יחזקאל מתן אל

רוז'נסקי רומיה חן

אלקין נעה

ינאי תומר

שר שלום ישכה

אמיר תמר

מגדסי אופיר

ששון טליה

אנגל שי

מטלון יוגב

תור נעם

בן-גל שחף

נעים אור

 

בן יעקב יואב

נריה גל

 

דוד מירב

עובד שי

 

הופמן רועי

פורסילן מתן

 

חזם רותם

קדרון כרם

 

 

תלמידי התכנית במדע והנדסה של חומרים וכימיה:

אקסנפלד אילנה

דגבלי גל

ליבנה טל
בוכמן דן

הדר קרן

שמואלי שחר
ברוך אסתר ספיר זילברקלנג שחף  
גבריאלי שירה כהן לוי יאיר  

 

טקס חלוקת התעודות:

תאריך: יום ד' / כ"ט באדר תשע"ט / 6.3.19 

שעה: 17:00

מיקום: אולם בר-שירה

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive