בוגרי המחזור הראשון של התואר הכפול בהנדסה מכנית ומדעי כדור הארץ עם דגש בלימודי סביבה

הפקולטה להנדסה שולחת ברכות חמות לחלוצי התכנית

19 יוני 2019
בוגרי המחזור הראשון של התואר הכפול בהנדסה מכנית ומדעי כדור הארץ עם דגש בלימודי סביבה

ב- 30.5 התקיים טקס הבוגרים של הפקולטה למדעים מדוייקים אוניברסיטת תל אביב. "השנה זו הפעם הראשונה שבה הוענקו תעודות בוגרים שמתוכם שלושה בוגרי המחזור הראשון של "התואר הכפול בהנדסה מכנית ומדעי כדור הארץ עם דגש בלימודי סביבה" מסבירים בגאווה ראש התכנית פרופ׳ סלבה קרילוב וראש המגמה  פרופ' אלכס ליברזון.

 

שמות הבוגרים:

  • פלג טמיר 
  • כהן ידין 
  • יהונתן פלג

 

התכנית מציעה מבט בינתחומי ייחודי על הקשר שבין הנדסה מכנית ותשתיות לבין מדעי כדור הארץ, משאבי טבע וסביבה, ומהווה תכנית לימודים אטרקטיבית לסטודנטים בעלי השקפה רב-תחומית המעוניינים לשלב לימודים אקדמיים עם אתגרים פרקטיים וסביבתיים. מסגרת לימודים חדשנית זו מציעה ליצור מומחים רב-תחומיים, במסגרת תכנית עשירה ומאתגרת, בה יקבלו הבוגרים קורסים מקצועיים הן בהנדסה מכנית והן בלימודי כדור הארץ בתוספת למקבץ משמעותי של קורסים בנושאי אקולוגיה וסביבה. מטרת התואר הכפול היא להכשיר מהנדסים שהם גם מדענים במדעי כדור הארץ, אשר מודעים להיבטים הסביבתיים שבתחומים אלה. זהו תואר ייחודי ומאתגר שמטרתו לספק לסטודנטים את הכלים הפיסיקליים, המתמטיים והחישוביים יחד עם מודעות להיבטים האתיים והסביבתיים של הנדסה ומדעי כדור הארץ, באופן שיכשיר אותם להיות מומחים בתחומם, ובעלי ראייה מערכתית רחבה. 

 

אנו מאחלים לסטודנטים שלנו הצלחה רבה בהמשך הדרך!

פלג טמיר

כהן ידין

יהונתן פלג

 

רוצים לדעת עוד על התכנית? הקליקו

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive