פרופ' אמריטוס עודד מימון זכה בפרס מפעל חיים מטעם האקדמיה

הפרס ניתן בכינוס הלאומי להנדסת תעשייה וניהול

פרופ' עודד מימון
פרופ' עודד מימון

החודש התקיים הכינוס הלאומי ה-22 להנדסת תעשייה. הכינוס עמד בסימן שני שינויים משמעותיים - האחד, המגיפה העולמית של הקורונה אשר גרמה לשינויים בסביבה הבינלאומית, הלאומית, האזורית וברמת הפרט והשני, המהפך הגיאופוליטי בעקבות הסכמי אברהם אשר מאפשרים שת"פ מדעי, טכנולוגי, אזרחי וחברתי עם מדינות עתירות משאבים המאופיינות בצרכים ובשווקים משמעותיים.

 

במהלך הכינוס הוענקו פרסים למאמר אקדמי מצטיין, לפרויקט מצטיין בתעשייה, פרס מפעל חיים מטעם האקדמיה ופרס מפעל חיים מטעם התעשייה. 

 

המחלקה להנדסת תעשייה של הפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב שמחה להתבשר כי הוענק לפרופ' אמריטוס עודד מימון פרס מפעל חיים מטעם האקדמיה. פרס מפעל חיים נועד לציין את פועלו של מקבל הפרס לקידום תחום הנדסת התעשייה וניהול בארץ  ובעולם.

 

"שמחתי והתרגשתי לקבל פרס מפעל חיים מטעם האקדמיה, על מחקרי ופעילותי. אני מוקיר תודה למסגרת האוניברסיטאית שמאפשרת לנו לחקור, וללמד את הדורות הבאים. בשבילי מפעל חיים אקדמי זה בעיקר הסטודנטים שלי לתארים מתקדמים שהיום מובילים באוניברסיטאות ובהיי טק בארץ ובעולם. אני ממשיך במחקר, ואפילו מוכן ללכת לכיוונים יותר פורצי דרך וחדשניים, שישנו את ההבנה שלנו על עצמנו ובתקווה גם ירחיבו את המעטפת האקדמית המחקרית" מספר פרופ' עודד מימון

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>