הפקולטה להנדסה מברכת את התלמידים המצטיינים לשנת הלימודים תש"ף

רשימה זו מורכבת מ-5% התלמידים המצטיינים בכל מגמת לימוד, בחלוקה לפי שנים.

02 מרץ 2021
מקבלי תעודת הערכה מטעם דקאן הפקולטה

תלמידי המגמה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה:

  • עמית פנחס אילון
  • שיר אליצור
  • שגב אלמעלם
  • תומר בן דוד
  • עוז בן חמו
  • עידן בן סימון
  • יהונתן בן עטר
  • גל בנקלר
  • עידו ברק
  • שלום ברכה
  • מיכאל ברקובסקי
  • תומר גבע
  • אדיר גולן
  • מקס גיכטין
  • ים גליס
  • כרם גנאיים
  • אורי גרוס
  • רותם גרנק
  • יובל דדון
  • שני ויניץ
  • עמית זולן
  • מיכאל ז'יטומירסקי
  • ליאב חן
  • מאור חן
  • גיא טובול
  • ודים טובמן
  • ארז יוסף
  • רוני כדורי
  • אלי כהן
  • שחר כהן
  • יובל כץ
  • שחר לוין
  • טל מזוז
  • אהד מיכאל
  • אליאב מעיין
  • ליעד סימנטוב
  • עדי ענבר
  • אברהם פסקין
  • הילה פרת
  • אורי צדקה
  • קרן צלנצ'וק
  • יהל צרפתי
  • מאור קהתי
  • ירין קימור
  • מאור קימל
  • מיכל קרן
  • עידן קרן פז
  • יהודה רוזנבלט
  • תומר שור
  • עמית שלו
  • אורי שמש
  • יצחק שני
  • יובל שקדי
  • יונתן שפיר
  • Gabriel Marques Domi
  • Krishna Dandavate

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה:

  • יניר אלמליח
  • עדי בן-ארי
  • שמואל בר דוד
  • ניר ברכה
  • אמיר חזון
  • חיים לויכטר
  • עמרי ציטרין
  • עדן שירמן
  • אופק שמחי

 

תלמידי התכנית המשולבת בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב:

  • אורי גלסמן
  • דניאל גריבי
  • תום ורבין
  • סאג'י חשב
  • תומר יואלי
  • בן לאמי
  • יהונתן מטצקי
  • רון פדרמן
  • שחר שכטר

 

תלמידי המגמה להנדסה מכנית והנדסה מכנית וכ"א בהדגש סביבה:

  • אביב אשכנזי
  • שיר אש
  • בן בנימין
  • לי גלילי
  • אלמוג זהבה גרינברג
  • ניב דורה
  • אריאל דרמון
  • אלון זוסמן
  • דור טיקטין
  • רון ידין
  • לירן יופה
  • אסף כהן
  • עינב לוי
  • טל לומברוזו
  • עמרי מאלי
  • ולדימיר מורוחוביץ
  • אלון מזרחי
  • תירוש מקלר
  • איתמר משעני
  • עומר ניימן
  • ליזה סוויסה
  • אור סולניק
  • עמית פאר  
  • אסף קור
  • שאול קורן
  • דור קורניאנסקי
  • דן רפאלי
  • בן אביעד שלום
  • אופק שניידר

 

תלמידי המגמה להנדסה ביו-רפואית:

  • רואן איבראהים
  • אלמוג בוארון
  • רועי בסו
  • הדר בן שושן
  • דניאל בנויש
  • שי דיולד
  • שרון זלוצובר
  • עדן טל
  • ברק כגן
  • סתיו כרמל עזרא
  • קרין סיונוב
  • ענבל פאור
  • בל קריגר
  • יובל ריינגולד
  • נעמה שמגר

 

תלמידי התואר הכפול בהנדסה ביו-רפואית וביולוגיה בהדגש מדעי המוח:

  • לילך ארבל
  • יולי הגני
  • שרון כץ
  • נגה מודריק                            
  • חן סולומון                            
  • תומר רודיטי  

 

תלמידי המגמה להנדסת תעשייה וניהול:

  • נורית אגמי
  • תמר אמיר
  • פז ברק
  • ליה גורביץ 
  • מירב דוד
  • אסף חזאם
  • ליאור יעיש
  • עומר יפת
  • גלעד יקואל
  • מור כץ
  • אפרת לוי
  • אלינור מזרחי
  • גפן מעין
  • שי מתוק
  • שי עובד
  • גל צבעוני
  • פנינה קליין
  • אור שיפמן
  • עדי שליסברג
  • דורון שפירא
  • יסכה שר שלום

 

תלמידי מדע והנדסה של חומרים ומדע והנדסה של חומרים וכימיה:

  • עידו בירן
  • ניר בלס
  • עדן בן טבו
  • גיל דפן
  • טטיאנה דיאצ'נקו
  • כץ קלי
  • טל ליבנה
  • סתיו נגר
  • בר עובדיה
  • גל עזר
  • תומר ציפרוט
  • שחר שמואלי
  • אריאל שרוני

 

תלמידי מדעים דיגיטליים להיי-טק:

  • הדר בן יעקב               
  • מירב דיין 
  • אורין מתניה                  
  • נילי נויפלד

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive