מקלנועית סטנדרטית לאוטונומית

במטרה לשפר את איכות החיים של אנשים בגיל השלישי

20 דצמבר 2018
מקלנועית סטנדרטית לאוטונומית

השבוע, מחלקת הפרוייקטים של בית הספר להנדסה מכנית התחדש בקלנועית סטנדרטית במטרה שהסטודנטים שלנו יהפכו אותה לאוטונומית. את הקלנועית קבלנו בתרומה נדיבה של חברת - קלנועית זה אפיקים

 

הצוות

הצוות של פרויקט הקלנועית, בהנחייתו של אחראי האקדמי פרופ'. יורם רייך, משלב סטודנטים מבית הספר להנדסה מכנית, סטודנטים מבית הספר להנדסת חשמל והמחלקה למדע והנדסת חומרים. בנוסף עובדים בצוות סטודנטים מבית הספר למדעי המחשב של אוניברסיטת תל אביב וסטודנטים הלומדים לתואר הנדסאי  בממכללת אורט יד סינגלובסקי וממכללת אורט כפר סבא.

 

על הפרוייקט

התכנון להפוך את הקלנועית הסטנדרטית לאוטונומית שתאפשר נסיעה במסלול מוגדר מראש ע"י מציינים (קונוסים). "הרעיון להפוך את הקלנועית לאוטונומית בעקבות שאנו עובדים גם על פרויקט פורמולה אוטונומי והקלנועית היא אבן דרך למימוש התוכנית כפלטפורמה" כך מסביר

ברוך מאירוביץ, רכז פרויקטי מערכת. הקלנועית יכולה לשמש בסיס לפיתוח מוצרים נוספים שיתרמו לאיכות החיים של אנשים בגיל השלישי או אנשים עם מוגבלויות למשל כיסא גלגלים אוטונומי או מיטה אוטונומית לחולים בבתי חולים.

הפרוייקט אף יתרום להרחבת הפעילות הלימודית באוניברסיטה ע"י שיתוף סטודנטים מחוץ לאוניברסיטה לדוגמא סטודנטים טכניים לתואר הנדסאי.

 

לסרטון

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive