אלפון
תוצאות חיפוש עבור האות הכל
שם | תפקיד ויחידה | טלפון | פקס | דוא"ל | |
---|---|---|---|---|---|
שאדי אבו חוסין | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
רות אביב | רכז/ת מינהל - בית הספר להנדסה מכנית במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6408158 | 03-6407334 | ||
פרופ' שמואל [שי] אבידן | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל | 03-6407206 | |||
צליל אבידן | עוזר הוראה במדעים להיי-טק | ||||
דיקלה אבן | רכז/ת בכיר/ה לכח אדם במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6407046 | 03-0000000 | ||
פרופ' גיא אבן | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל | 03-6407769 | 03-6405027 | ||
מור אברוצקי | עוזר הוראה במחלקה להנדסת תעשיה | ||||
ברטה אברמוב | רכז/ת מינהל - בית הספר להנדסה מכנית במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6406072 | |||
פרופ' אלכסנדר אברמוביץ | מנהלת הפקולטה להנדסה | ||||
מוטי אדר | מורה מן החוץ בביה"ס להנדסה מכנית | ||||
תמיר דן אדרי | ביה"ס להנדסת חשמל | ||||
הדר אהרון | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
לאוניד אהרונוב | טכנאי בית מלאכה במנהלת הפקולטה להנדסה | ||||
ד"ר אלכסנדר אובסייביץ' | עובד מחקר בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
פרופ' עמוס אולמן | סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסה מכנית ועדת מינויים יחידתית במנהלת הפקולטה להנדסה שופט וחבר מותב בערכאה ראשונה במנהלת הפקולטה להנדסה ועדת מינויים יחידתית בביה"ס להנדסת חשמל ועדת מינויים יחידתית בביה"ס לחינוך | 03-6407829 | 03-6407334 | ||
ד"ר יונתן אוסטרומצקי | סגל אקדמי בכיר במדעים להיי-טק | 4837 (פנימי) | |||
רז אופיר | עוזר הוראה בביה"ס להנדסה מכנית | ||||
ד"ר עלית אופנהיים | עובד מחקר במחלקה להנדסת תעשיה | 03-6406526 | |||
ד"ר גדליה אוקסמן | עמית הוראה בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
לי אסתר אורי | עוזר הוראה במחלקה למדע והנדסה של חומרים | ||||
דאריה אורלובה | עובד מחקר במחלקה להנדסה ביו-רפואית | ||||
עפר אורן | אחראי מעבדת הוראה לחומרים במנהלת הפקולטה להנדסה | 03-6405749 | |||
עמרי אורן | עוזר הוראה בביה"ס למתמטיקה עוזר הוראה בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
מור אורן לוברמן | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
רועי אורפייג | מורה מן החוץ בביה"ס להנדסת חשמל | ||||
ד"ר עמרם אזולאי | עובד מחקר במחלקה למדע והנדסה של חומרים עובד מחקר במנהלת הפקולטה להנדסה | ||||
אושר אזולאי | סגל אקדמי זוטר בביה"ס להנדסה מכנית | ||||
אנאבל אטש | עוזר הוראה במחלקה למדע והנדסה של חומרים | ||||
רואן איבראהים | סגל אקדמי זוטר במחלקה להנדסה ביו-רפואית | ||||
ד"ר אוהד איזנהנדלר | מורה מן החוץ במחלקה להנדסת תעשיה |