פרופ' דוד בורשטין

סגל אקדמי בכיר בביה"ס להנדסת חשמל
ביה"ס להנדסת חשמל סגל אקדמי בכיר
פרופ' דוד בורשטין
טלפון פנימי: 03-6408057
פקס: 03-6407095
משרד: הנדסת חשמל מעבד, 134

מידע כללי

פרופ' דוד בורשטין עוסק בנושאים בתורת האינפורציה, תקשורת ועיבוד אותות, ובפרט בשיטות קידוד לתקשורת, אכסון מידע ודחיסת מקור, קודים בעלי ייצוג גרפי דליל ואלגוריתמי פענוח איטרטיביים, נושאים בלמידת מכונה ויישומיהם בתקשורת ועיבוד אותות.

קורות חיים

פרופ' דוד בורשטין קיבל את השכלתו באוניברסיטת ת"א. הוא סיים את התואר השלישי בשנת 1987. בשנים 1988-1989 היה חוקר בקבוצת זיהוי דיבור במעבדת המחקר של IBM, T.J. Watson Research Center.

 

בשנת 1992 הצטרף לסגל האקדמי הבכיר של אוניברסיטת ת"א, ומשנת 2007 הוא פרופסור מן המניין להנדסת חשמל. בין השנים 2011 עד 2014 היה חבר בצוות העורכים של העיתון IEEE Transactions on Information Theory בתחום של שיטות קידוד. בין השנים 2011 עד 2015 היה ראש המחלקה להנדסת חשמל – מערכות בבית הספר להנדסת חשמל.

תחומי מחקר

נושאים בתורת האינפורציה, תקשורת ועיבוד אותות, ובפרט בשיטות קידוד לתקשורת, אכסון מידע ודחיסת מקור, קודים בעלי ייצוג גרפי דליל ואלגוריתמי פענוח איטרטיביים, נושאים בלמידת מכונה ויישומיהם בתקשורת ועיבוד אותות.

פרסומים

רשימת פרסומים ב- google scholar

מענקי מחקר

רשימה של מענקי מחקר של פרופ' דוד בורשטין בקרן הלאומית למדע בשנים האחרונות ניתן למצוא במאגר המענקים \ מחקר באתר Israel science foundation

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>