הצגת פרויקטי גמר בתואר ראשון

של המחלקה למדע והנדסה של חומרים בחסות חברת מלאנוקס

13 נובמבר 2019
מיה גרינברג
מיה גרינברג לצד הפוסטר הזוכה שלה

בתאריך ה 4.11.2019 התכנסו חברי הסגל, הסטודנטים וסטודנטיות מהמחלקה למדע והנדסה של חומרים בניהולה של דר' נעה לכמן להצגת 19 פרויקטי גמר בתואר ראשון. יום זה משקף סיום מרשים לחצי-שנה של עבודה קשה.

 

את ציון הפוסטר הגבוה ביותר קיבלה מיה גרינברג, בהנחיית פרופ' רוני שנק, על דיאגרמת טיפולים תרמיים של פלדת שריון. בנוסף, יונתן טננבאום קיבל ציון 100 עגול מהמנחים על השוואת השפעה של מימן בין סגסוגת טיטניום מודפסת וחשילה.

 

צוות השופטים של הפוסטרים הורכב משלושה חברי סגל ליבה של המחלקה למדע והנדסה של חומרים. הפעם שפטו פרופ' אילן גולדפרב, ד"ר סמיון גורפמן וד"ר נעה לכמן.

 

כדי לחזק את הקשר בין האקדמיה לתעשייה, לרוב מוזמנים אנשי חומרים מהתעשייה לתת את הרצאת האורח ביום הפרויקטים. הפעם כיבדה אותנו בנוכחותה ד"ר נופר ליפקין מחברת מלאנוקס, שהרצתה על חיזוי אמינות של רכיבים אלקטרוניים.

 

עבודת החוקר לעולם לא מסתיימת. פרויקטים בולטים וטובים תמיד כוללים פרק "תכניות להמשך". לפעמים אותו סטודנט מתואר ראשון ימשיך את הפרויקט שלו לתואר שני ולפעמים סטודנט מהמחזור הבא יתבסס על העבודה הנוכחית. ישנם אף מקרים שפרויקט גמר לתואר ראשון הוא נדבך חשוב בעבודת דוקטורט של סטודנט אחר.

למאגר הפוסטרים שהוצגו

לתמונות מיום הפרויקטים

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive