יום פתוח 2024 היה בלתי נשכח

למעלה מ-3,000 מועמדים ומועמדות שעזבו הכל והגיעו לראות, לשמוע ולהתחיל את מסע להפוך למהנדס.ת!

ביום שישי ה-23/02 התקיים באוניברסיטת תל אביב היום הפתוח לתואר ראשון ולתארים מתקדמים. מה היה לנו? סיורים במעבדות הכי שוות בקמפוס, הרצאות מרתקות ואלפי מועמדים.ות שהבינו שמעכשיו גוגל מפות הולכת להפוך לאפליקציה הכי שימושית עבורם.ן (לפחות בחודשים הראשונים). כמו בכל שנה, היום הפתוח של אוניברסיטת תל אביב מושך אליו אלפי מתעניינים.ות אבל השנה שברנו שיאים.

 

 

כ-3,000 מתוך 17,000 מהנוכחים, הגיעו לשמוע ולהתעניין בתארים בפקולטה להנדסה! במסגרת היום נחשפו המועמדים.ות אל הקמפוס המהממם והירוק שלנו, לסגל האקדמי ולסגל המנהלי, למעבדות שבהן הכל קורה וכמובן גם לחתול השמור של כל בניין. את היום הפתוח קיימנו בצל המלחמה והמצב הלא פשוט שאנו נמצאים בו כעת. אך אנחנו חזקים ונחושים להמשיך לחקור ולתרום בדרך הייחודית שלנו. 

 

 

אנו נחושים לעשות הכל על מנת לאפשר למשרתי.ות המילואים חזרה חלקה וקלה ככל הניתן אל ספסל הלימודים, לכן מעבר למתווה האוניברסיטאי שנועד להקל על המשרתים.ות - אנחנו בפקולטה להנדסה לקחנו יוזמה וכתבנו והצגנו את המתווה הפקולטי - המתווה נכתב במיוחד לצרכים של סטודנטים.יות להנדסה. שנצלול? פרופ' נעם אליעז, דקאן הפקולטה להנדסה, נשא דברי פתיחה ובירך את המועמדים.ות הנרגשים והעייפים (בכל זאת, שישי 9 בבוקר). פרופ' אריאל פורת, נשיא האוניברסיטה ושירה נבון, סמנכ"ל לתכנון אסטרטגי הגיעו להגיד וולקאם. במהלך הדברים הוצגה התוכנית המהפכנית של אוניברסיטת תל אביב הנותנת פטור מפסיכומטרי למשרתי.ות מילואים - לפרטים המלאים לאחר הפתיחה המשיכו הסטודנטים.יות להרצאות מרתוקות מהמרצים.ות הכי מרתקים.ות שיש לנו. 

 

 

על מה שמענו? על מה לא! לווינים זעירים, בינה מלאכותית -מאז ועד היום, מה זה חשמל ועוד. אבל עם כל הכבוד ללייזרים ולחלקיקים, צריך גם לדבר על ה-תכלס - מה באמת קורה פה?! אז היה פאנל בוגרים.ות כי אין כמו לקבל תשובות ממי שאשכרה עבר את מה שאתם.ן הולכים לעבור ממש עוד רגע. יועצי ויועצות לימודים היו בשביל לענות על שאלות, התלבטויות וסוגיות מגוונות שעלו לאורך היום. איך אפשר שלא לדבר על אפשרויות של תואר משולב ואפילו כפול וכמובן הוזכרה תוכניות המצטיינים.ות שלנו. את אפקט ה-וואו המדובר סיפקו הדגמות של ניסויים אופטיים מרתקים שנערכו לאורך היום בלובי בניין תוכנה, רובוט מכני הציג פעולות חדשות ומפתיעות שהסגל כתב לו ואם אתם.ן אנשים של לעשות ולא רק לראות - מעולה, כי היה גם סימולטור נהיגה מטורף שהסטודנטים.יות שלנו בנו. 

 

 

תודה לכל המועמדים והמועמדות, לסגל וכל מי שלקח חלק ביום המרתק הזה. יום פתוח שבהחלט פותח את המוח! ואם כל הטוב הזה עשה לכם.ן חשק להמציא את הדבר הגדול הבא? להקים סטראט-אפ, להיות בתפקידי מפתח בתעשייה או בקיצור - להיות בוגר שלנו - מוזמנים.ות לשמוע על התוכניות שלנו באתר הרישום. מאחלים בהצלחה לכל העוד רגע סטודנטים.יות! נתראה ממש בקרוב. 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>