אפליקציה ישראלית שתרחיק את החיידקים מסביבת העבודה שלכם

דניז בישבסקי, סטודנטית לתואר ראשון במדעים להייטק וניהול פיתחה את אפליקציית Clean Me

21 מאי 2020
אפליקציה ישראלית שתרחיק את החיידקים מסביבת העבודה שלכם

בימים רגישים אלה חשוב לוודא שסביבת העבודה שלנו נטולת חיידקים במיוחד מנגיף הקורונה במטרה לצמצם את הנזקים ולהקטין את סיכויי ההידבקות. אבל עם החזרה לשגרה זה דורש מאיתנו לפתח הרגלים חדשים לגבי השימוש בסמארטפון. אז איך נזכור לחטא את הטלפון לפני שנוגעים בפנים? איך נזכור לשטוף ידיים לאחר שיחות זום בנייד? איך נזכור לנקות את הנייד לאחר קניות בסופר?  זה לא קל, אבל זה בהחלט אפשרי עם האפליקציה החדשה שפיתחה דניז בישבסקי.

 

דניז בישבסקי היא סטודנטית לתואר ראשון במדעים להייטק וניהול אשר יזמה ופיתחה את אפליקציית Clean Me. "כשגיליתי שמחקר באוניברסיטת אריזונה מצא שעל גבי הטלפון הנייד שלנו עשויים להצטבר כמות זיהומים ובקטריות שעולה פי 10 מזו שעל מושב האסלה, הבנתי שניקוי מסך הטלפון הוא הרגל טוב לא רק בימי הקורונה. בעקבות כך, עלה הרעיון לפתח אפליקציה שמטרתה לתזכר על בסיס יומי לבצע את הניקיון הנחוץ ובכך לצמצם את הסיכוי שאנחנו, החברים או בני המשפחה, נדבק בנגיף רק משום שאנחנו "שוכחים" או "מתעצלים" לנקות אותו" מסבירה דניז.

האפליקציה פותחה ועוצבה ע"י דניז שאוהבת מאוד את שני העולמות, הטכנולוגי והויזואלי, לכן היה לה חשוב שהאפליקציה לא רק תעבוד טוב אלא גם תראה אסתטית ונעימה למשתמש.

 

עוד היא מוסיפה כי "להוציא אפליקציה לאור דורש הרבה אומץ, אך המסלול בו אני לומדת חיזק לי את המוטיבציה לעשות את זה. התואר מדעים להייטק מעניק כלים פרקטים טכנולוגים ומאפשר לשלב איתו חוג נוסף כמעט מכל תחום, אני בחרתי ניהול. הוא מעודד התפתחות ויזמות טכנולוגית וכעת אני עובדת על עוד מספר אפליקציות שימושיות שמקווה לשתף אותן איתכם בקרוב".

 

האפליקציה Clean Me, זמינה כבר בגוגל פליי:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.GoodServe.CleanMe

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>