הצצה למחקרי הפקולטה

שיתוף פעולה בין חוקרי הפקולטה להנדסה וחוקרים מאלביט

07 פברואר 2018
אלביט מפגש בכירים

בתאריך 6.2.18 התקיים מפגש ראשון מתוך שניים בין מהנדסים ומנהלים בכירים מאלביט מערכות לחוקרים מובילים בפקולטה להנדסה. ד"ר אלון סטופל, המדען הראשי של חברת אלביט, פנה לארגון עמיתי התעשיה של הפקולטה להנדסה בכדי לקיים את המפגש בכדי ללמוד אודות המחקרים המבוצעים בפקולטה.

 

מהות המפגשים היא בבחינת שיתוף פעולה הן בצורה של מימון ישיר של פרוייקטים והן בצורה של מסלול מגנטון, משמע העברת טכנולוגיה ממוסד מחקר לתאגיד תעשייתי לפיתוח מוצרים פורצי דרך. למעשה אנו מאפשרים לחברות בתעשיה, במקרה זה אלביט, להיחשף לטכנולוגיה החדשה שלנו , ולאחר בחינתה, תוכלנה החברות להטמיע את הטכנולוגיה בחברה להמשך פיתוח מוצר חדשני בעל פוטנציאל כלכלי או לשדרוג מוצר קיים.

 

את המפגש פתח פרופ' יוסי רוזנוקס, דיקאן הפקולטה להנדסה בהצגת הפקולטה. אחריו, ד"ר אלון סטופל, המדען הראשי של חברת אלביט מערכות, נתן סקירה על החברה. עוד במפגש שמענו ממספר חוקרים וסגל בכיר של הפקולטה להנדסה על מחקריהם: פרופ' עדי אריה, ד"ר אלון באב"ד ופרופ' יעקב שויער - "לייזרים וחדשנות בנושא אופטיקה יישומית", ד"ר פבל גינזבורג - לייזרים, וד"ר יקיר חדד - "Extreme wave manipulation by electro mechanics and switching".

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>