תארים מתקדמים הנדסת חשמל סמסטר א' מערכת שעות

מס' קורס שם קורס שיטת הוראה יום שעות חדר בניין מרצים
תואר 2
בית הספר להנדסת חשמל (0510)
0510.5001.01 משוואות דיפרנציאליות ואינטגרליות שיעור ו 09:00-12:00 102 רוזנבלט תוכנה פרופ' מלמד בוריס
0510.5003.01 מתמטיקה בדידה שיעור א 15:00-18:00 103 תוכנה פרופ' ליצין סימון
ד"ר פרסמן נועם
0510.5004.01 אלקטרוניקה קוונטית שיעור ד 16:00-19:00 106 תוכנה פרופ' שטייף מרק
0510.6101.01 תורת האינפורמציה (1) שיעור א 17:00-20:00 207 כיתות הנדסה פרופ' זמיר רם
0510.6401.01 תכנון וניתוח אלגוריתמים שיעור ג 15:00-18:00 238 וולפסון פרופ' רון דנה
0510.6501.01 עיבוד הספק שיעור ב 15:00-18:00 205 כיתות הנדסה פרופ' זינגר זיגמונד
0510.6701.01 פיזיקה מתקדמת של מוליכים למחצה שיעור ג 16:00-19:00 205 כיתות הנדסה ד"ר נתן אמיר
0510.7003.01 כתיבה מדעית באנגלית שיעור ה 16:00-18:00 003 -מקלט כיתות הנדסה גב' ברוידו מוניקה
0510.7003.02 כתיבה מדעית באנגלית- הדרכה אישית הדרכה אישית גב' ברוידו מוניקה
0510.7004.01 שיטות אסימפטוטיות בהנדסה שיעור ב 18:00-20:00 108 וולפסון פרופ' מלמד בוריס
0510.7103.01 פרקים נבחרים בתקשורת ספרתית OFDM-MIMO שיעור ה 18:00-20:00 205 כיתות הנדסה ד"ר עזרי דורון
0510.7105.01 מערכות תקשורת אלחוטיות שיעור ה 16:00-18:00 108 וולפסון ד"ר רפאלי דן
0510.7112.01 קודים ומחרוזות שיעור ד 16:00-18:00 103 כיתות הנדסה פרופ' ליצין סימון
0510.7140.01 הסתברות במימד גבוה ושימושים שיעור ב 17:00-19:00 103 תוכנה ד"ר שייביץ עופר
0510.7204.01 עקרנות מכ"ם-מורחב שיעור ד 16:00-19:00 101 תוכנה פרופ' לבנון נדב
0510.7207.01 עיבוד אותות במערכות חושים שיעור ג 16:00-18:00 103 כיתות הנדסה פרופ' פירסט-יוסט מרים
0510.7208.01 זיהוי תבניות X א 15:00-17:00 238 וולפסון פרופ' בורשטיין דוד
0510.7212.01 נושאים מתקדמים בראייה ממוחשבת שיעור ב 16:00-18:00 103 כיתות הנדסה פרופ' אבידן שי
0510.7250.01 ייצוגים דלילים ושימושיהם בעיבוד אותות ותמונות שיעור ב 18:00-20:00 102 כיתות הנדסה ד"ר רג'א ג'יריס
0510.7255.01 סמינר בלמידה עמוקה סמינר א 18:00-20:00 102 כיתות הנדסה ד"ר רג'א ג'יריס
פרופ' אבידן שי
0510.7325.01 כיוונים חדשים בתורת המערכות והבקרה עם ישומים בביולוגיה מערכת שיעור ג 17:00-19:00 438 וולפסון פרופ' מרגליות מיכאל
0510.7425.01 מבוא לאלגוריתמי רשת שיעור ב 16:00-19:00 438 וולפסון פרופ' פת-שמיר בועז
0510.7604.01 אלמנטים אופטיים דיפרקטיביים שיעור א 18:00-20:00 206 כיתות הנדסה ד"ר גולוב מיכאל
0510.7603.01 לייזרים של מוליכים למחצה שיעור א 16:00-18:00 205 כיתות הנדסה פרופ' שויער קובי
0510.7804.01 שיטות נומריות אינטגרליות באלקטרומגנטיות שיעור ב 15:00-18:00 106 תוכנה פרופ' בוג אמיר
0510.7816.01 אופטיקה של ננו-חומרים שיעור ב 18:00-20:00 206 כיתות הנדסה דר סליפאן גריגורי
0510.9995.01 פרוייקט פרויקט
0510.9999.01 עבודת גמר (תיזה)
0581.5233.01 מיקרוספקופיית אלקטרונים חודרים TEM שיעור ה 15:00-18:00 205 כיתות הנדסה פרופ' כהן עמית
0581.5332.01 מיקרוסקופית אלקטרונים סורקים (sem) שיעור ג 15:00-17:00 008 כיתות הנדסה ד"ר ברקאי זהבה
0581.5255.01 תנועה בסקאלת ננו:עקרונות, חומרים ומכשירים שיעור ב 15:00-17:00 008 כיתות הנדסה פרופ' רוזנמן גיל
0510.7230.01 שימושים של קודים עבור ביג דאטה ורשתות שיעור ב 18:00-20:00 205 כיתות הנדסה ד"ר תמו יצחק
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive