תואר ראשון הנדסת חשמל ואלקטרוניקה סמסטר ב' - מערכת שעות

מס' קורס שם קורס שיטת הוראה יום שעות חדר בניין מרצים
0512.4163.01 מבוא לקודים לתיקון שגיאות שיעור א 17:00-14:00 020 אודיטוריום הנדסה פרופ' אבן גיא
0512.4163.02 מבוא לקודים לתיקון שגיאות תרגיל ב 19:00-18:00 438 וולפסון
0512.4704.01 התקני מצב מוצק שו"ת ד 16:00-14:00 103 כיתות הנדסה ד"ר אלנבוגן טל
0512.4704.01 שו"ת ב 18:00-16:00 102 כיתות הנדסה ד"ר אלנבוגן טל
0512.4890.02 מעבדה מתקדמת למיקרוגלים מעבדה פרופ' ג'רבי אליהו
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה (0512)
0512.1202.08 אלקטרוניקה בסיסית שיעור ד 12:00-09:00 101 כיתות הנדסה מר מאיר יהודה
0512.1202.09 אלקטרוניקה בסיסית תרגיל ב 12:00-11:00 205 כיתות הנדסה
0512.1202.11 אלקטרוניקה בסיסית מעבדה ג 12:00-08:00 306 וולפסון
0512.1202.12 אלקטרוניקה בסיסית מעבדה ג 16:00-12:00 306 וולפסון
0512.1203.01 מבוא לעיבוד אותות שיעור ד 16:00-13:00 002 דן-דוד מר וייס אמיר
0512.1203.02 מבוא לעיבוד אותות תרגיל ב 13:00-12:00 104 תוכנה
0512.1203.03 מבוא לעיבוד אותות תרגיל ב 12:00-11:00 104 תוכנה
0512.1205.01 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים שיעור ב 15:00-13:00 002 דן-דוד ד"ר כץ אייל
0512.1205.01 שיעור ג 10:00-09:00 002 דן-דוד ד"ר כץ אייל
0512.1205.02 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים תרגיל ג 11:00-10:00 002 דן-דוד
0512.1205.03 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים תרגיל ג 12:00-11:00 118 וולפסון
0512.1205.04 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים שיעור ב 18:00-16:00 438 וולפסון ד"ר כץ אייל
0512.1205.04 שיעור ג 11:00-10:00 134 וולפסון ד"ר כץ אייל
0512.1205.05 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים תרגיל ד 17:00-16:00 238 וולפסון
0512.1205.06 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים תרגיל ג 13:00-12:00 118 וולפסון
0512.1206.01 אלקטרוניקה בסיסית שיעור ב 15:00-12:00 003 דן-דוד ד"ר אלפי יצחק
0512.1206.02 אלקטרוניקה בסיסית תרגיל ג 09:00-08:00 406 וולפסון
0512.1206.03 אלקטרוניקה בסיסית תרגיל ג 10:00-09:00 406 וולפסון
0512.1206.07 אלקטרוניקה בסיסית תרגיל ה 14:00-13:00 108 וולפסון
0512.1206.04 אלקטרוניקה בסיסית מעבדה ד 12:00-08:00 306 וולפסון
0512.1206.05 אלקטרוניקה בסיסית מעבדה ד 20:00-16:00 306 וולפסון
0512.1206.06 אלקטרוניקה בסיסית מעבדה ד 16:00-12:00 306 וולפסון
9512.1206.08 אלקטרוניקה בסיסית מעבדה
9512.1207.01 מבוא למעגלים מערכות ואותות חשמליים שיעור ג 19:00-17:00 020 אודיטוריום הנדסה
9512.1207.01 שיעור ה 10:00-09:00 020 אודיטוריום הנדסה
0512.3571.07 המרת אנרגיה שיעור ד 13:00-10:00 118 וולפסון ד"ר בק יובל
0512.3571.08 המרת אנרגיה תרגיל א 13:00-12:00 118 וולפסון
0512.1820.01 תכנות 2 שפת C שיעור ד 14:00-12:00 020 אודיטוריום הנדסה גב' דוד לירון
0512.1820.02 תכנות 2 שפת C תרגיל ג 18:00-16:00 003 -מקלט כיתות הנדסה
0512.1820.03 תכנות 2 שפת C תרגיל ה 12:00-10:00 008 תוכנה
0512.1820.09 תכנות 2 שפת C תרגיל ה 12:00-10:00 003 -מקלט כיתות הנדסה
0512.1820.04 תכנות 2 שפת C שיעור ג 11:00-09:00 101 כיתות הנדסה ד"ר אלפי יצחק
0512.1820.05 תכנות 2 שפת C תרגיל ד 15:00-13:00 003 -מקלט כיתות הנדסה
0512.1820.06 תכנות 2 שפת C תרגיל ד 14:00-12:00 008 תוכנה
0512.2508.03 התקנים אלקטרוניים שיעור ב 18:00-16:00 102 רוזנבלט תוכנה ד"ר נתן אמיר
0512.2508.03 שיעור ד 16:00-14:00 102 רוזנבלט תוכנה ד"ר נתן אמיר
0512.2508.04 התקנים אלקטרוניים תרגיל ה 12:00-10:00 206 כיתות הנדסה
0512.2508.05 התקנים אלקטרוניים תרגיל ה 10:00-08:00 206 כיתות הנדסה
0512.2508.06 התקנים אלקטרוניים שיעור ב 12:00-10:00 102 רוזנבלט תוכנה ד"ר בן כהן אסיה
0512.2508.06 שיעור ד 14:00-12:00 102 רוזנבלט תוכנה ד"ר בן כהן אסיה
0512.2508.07 התקנים אלקטרוניים תרגיל ה 17:00-15:00 205 כיתות הנדסה
0512.2508.08 התקנים אלקטרוניים תרגיל ה 15:00-13:00 238 וולפסון
0512.2509.01 מבוא להתקנים אלקטרוניים שיעור ב 16:00-13:00 207 כיתות הנדסה ד"ר נתן אמיר
0512.2509.02 מבוא להתקנים אלקטרוניים תרגיל ב 17:00-16:00
0512.2510.01 מבני נתונים ואלגוריתמים שיעור ג 12:00-10:00 102 רוזנבלט תוכנה פרופ' רון דנה
0512.2510.01 שיעור ה 13:00-12:00 102 רוזנבלט תוכנה פרופ' רון דנה
0512.2510.02 מבני נתונים ואלגוריתמים תרגיל ה 16:00-15:00 056 אולם הנדסה בסוצ שאפל גב' דוד לירון
0512.2510.03 מבני נתונים ואלגורתמים תרגיל ב 19:00-18:00 102 כיתות הנדסה גב' דוד לירון
0512.2510.04 מבני נתונים ואלגוריתמים שיעור ב 16:00-14:00 101 כיתות הנדסה פרופ' רון דנה
0512.2510.04 שיעור ד 15:00-14:00 020 אודיטוריום הנדסה פרופ' רון דנה
0512.2510.05 מבני נתונים ואלגוריתמים תרגיל א 14:00-13:00 130 וולפסון גב' דוד לירון
0512.2510.06 מבני נתונים ואלגוריתמים תרגיל ה 18:00-17:00 238 וולפסון גב' דוד לירון
0512.2525.03 שדות אלקטרומגנטיים שיעור ב 15:00-12:00 102 רוזנבלט תוכנה פרופ' שטינברג בן ציון
0512.2525.04 שדות אלקטרומגנטיים תרגיל ה 15:00-14:00 102 רוזנבלט תוכנה
0512.2525.06 שדות אלקטרומגנטיים שיעור ה 12:00-09:00 102 כיתות הנדסה ד"ר גינזבורג פבל
0512.2525.07 שדות אלקטרומגנטיים תרגיל א 13:00-12:00 130 וולפסון
0512.2525.08 שדות אלקטרומגנטיים תרגיל ג 13:00-12:00 102 כיתות הנדסה
0512.2525.09 שדות אלקטרומגנטיים שיעור ב 15:00-12:00 ד"ר חדד יקיר
0512.2525.05 שדות אלקטרומגנטיים תרגיל ד 14:00-13:00 103 תוכנה
0512.2526.01 שדות וגלים אלקטרומגנטיים שיעור ג 15:00-13:00 118 וולפסון ד"ר גולוב מיכאל
0512.2526.01 שיעור ה 13:00-12:00 406 וולפסון ד"ר גולוב מיכאל
0512.2526.02 שדות וגלים אלקטרומגנטיים תרגיל ה 16:00-15:00 103 תוכנה
0512.2830.07 פיזיקה קוואנטית ומצב מוצק שיעור ב 14:00-12:00 238 וולפסון ד"ר באבד אלון
ד"ר בן כהן אסיה
0512.2830.07 שיעור ה 10:00-08:00 118 וולפסון ד"ר באבד אלון
ד"ר בן כהן אסיה
0512.2830.08 פיזיקה קוואנטית ומצב מוצק תרגיל ד 14:00-12:00 207 כיתות הנדסה
0512.2832.08 מעגלים ומערכות לינאריות שיעור ב 12:00-10:00 108 וולפסון פרופ' מסר-ירון חגית
0512.2832.08 שיעור ד 17:00-15:00 120 וולפסון פרופ' מסר-ירון חגית
0512.2832.09 מעגלים ומערכות לינאריות תרגיל א 18:00-16:00 008 כיתות הנדסה מר דדוש יוסי
0512.2835.01 אותות ומערכות שיעור ג 16:00-13:00 002 דן-דוד פרופ' וייס אנטוני
0512.2835.02 אותות ומערכות (אחת לשבועיים) תרגיל ד 14:00-12:00 056 אולם הנדסה בסוצ שאפל
0512.2835.03 אותות ומערכות (אחת לשבועיים) תרגיל ה 16:00-14:00 134 וולפסון
0512.2835.05 אותות ומערכות שיעור ד 18:00-15:00 001 ( טאו) וולפסון פרופ' וייס אנטוני
0512.2835.06 אותות ומערכות (אחת לשבועיים) תרגיל ג 15:00-13:00 130 וולפסון
0512.2835.07 אותות ומערכות (אחת לשבועיים) תרגיל ג 13:00-11:00 108 וולפסון
0512.2835.04 אותות ומערכות (אחת לשבועיים) תרגיל ה 17:00-15:00 406 וולפסון
0512.3513.08 מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים שיעור ג 12:00-10:00 120 וולפסון פרופ' סוחר ערן
0512.3513.08 שיעור א 12:00-10:00 120 וולפסון פרופ' סוחר ערן
0512.3513.09 מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים תרגיל ד 10:00-08:00 120 וולפסון
0512.3513.10 מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים תרגיל ד 19:00-17:00 120 וולפסון
0512.3514.03 מעגלים אלקטרוניים ספרתיים שיעור ב 16:00-13:00 103 כיתות הנדסה ד"ר עמרני עופר
מר אוסטרומצקי יונתן
0512.3514.04 מעגלים אלקטרוניים ספרתיים תרגיל ה 13:00-12:00 238 וולפסון
0512.3514.05 מעגלים אלקטרוניים ספרתיים תרגיל ד 11:00-10:00 103 כיתות הנדסה
0512.3514.06 מעגלים אלקטרוניים ספרתיים שיעור ה 16:00-13:00 101 כיתות הנדסה ד"ר עמרני עופר
מר אוסטרומצקי יונתן
0512.3514.07 מעגלים אלקטרוניים ספרתיים תרגיל א 10:00-09:00 238 וולפסון
0512.3514.08 מעגלים אלקטרוניים ספרתיים תרגיל א 13:00-12:00 104 תוכנה
0512.3526.07 תמסורת גלים ומערכות מפולגות שיעור ב 16:00-13:00 130 וולפסון פרופ' הימן אהוד
0512.3526.08 תמסורת גלים ומערכות מפולגות תרגיל ד 17:00-16:00 130 וולפסון
0512.3542.05 מעבדת בקרה מעבדה ב 16:00-12:00 202 כיתות הנדסה פרופ' וויס ג'ורג'
9512.3542.06 מעבדת בקרה מעבדה
0512.3543.07 מבוא לתורת הבקרה שיעור ד 15:00-13:00 001 ( טאו) וולפסון פרופ' וויס ג'ורג'
0512.3543.08 מבוא לתורת הבקרה תרגיל ד 20:00-19:00 134 וולפסון
0512.3561.06 מערכות לוגיות ספרתיות שיעור א 13:00-10:00 102 רוזנבלט תוכנה פרופ' אבידן שי
ד"ר אפלבאום בני
0512.3561.07 מערכות לוגיות ספרתיות תרגיל ג 15:00-14:00 438 וולפסון מר בריסטיז'בסקי קונסטנט
0512.3561.08 מערכות לוגיות ספרתיות תרגיל ג 15:00-14:00 056 אולם הנדסה בסוצ שאפל
9512.3561.12 מערכות לוגיות ספרתיות תרגיל
0512.3561.09 מערכות לוגיות ספרתיות שיעור ג 17:00-14:00 001 ( טאו) וולפסון ד"ר אפלבאום בני
פרופ' אבידן שי
0512.3561.10 מערכות לוגיות ספרתיות תרגיל א 12:00-11:00 108 וולפסון מר בריסטיז'בסקי קונסטנט
0512.3561.11 מערכות לוגיות ספרתיות תרגיל ה 10:00-09:00 101 כיתות הנדסה
9512.3561.13 מערכות לוגיות ספרתיות תרגיל
0512.3572.03 מעבדה בהמרת אנרגיה מעבדה ג 12:00-08:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.3572.04 מעבדה בהמרת אנרגיה מעבדה ב 16:00-12:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.3572.05 מעבדה בהמרת אנרגיה מעבדה א 16:00-12:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.3572.06 מעבדה בהמרת אנרגיה מעבדה ג 16:00-12:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.3572.07 מעבדה בהמרת אנרגיה מעבדה ב 20:00-16:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.3572.08 מעבדה בהמרת אנרגיה מעבדה א 20:00-16:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.3591.05 אלקטרוניקה-מעבדה (1) מעבדה א 16:00-12:00 306 וולפסון פרופ' סוחר ערן
0512.3591.06 אלקטרוניקה - מעבדה (1) מעבדה ב 12:00-08:00 306 וולפסון פרופ' סוחר ערן
0512.3592.02 אלקטרוניקה-מעבדה (2) מעבדה ב 16:00-12:00 306 וולפסון פרופ' רוזין אריה
0512.3592.03 אלקטרוניקה-מעבדה (2) מעבדה ה 16:00-12:00 306 וולפסון פרופ' רוזין אריה
0512.3592.04 אלקטרוניקה-מעבדה (2) מעבדה ג 20:00-16:00 306 וולפסון פרופ' רוזין אריה
0512.3593.05 אלקטרוניקה-מעבדה (3) מעבדה ה 12:00-08:00 306 וולפסון ד"ר עמרני עופר
0512.3593.06 אלקטרוניקה-מעבדה (3) מעבדה א 12:00-08:00 306 וולפסון ד"ר עמרני עופר
9512.3594.03 מעבדה במעגלים אלקטרוניים מעבדה
0512.3632.08 אותות אקראיים ורעש שיעור א 16:00-13:00 120 וולפסון ד"ר תמו יצחק
0512.3632.09 אותות אקראיים ורעש תרגיל ה 14:00-12:00 120 וולפסון
0512.3632.10 אותות אקראיים ורעש תרגיל ג 10:00-08:00 120 וולפסון
0512.4000.02 פרוייקט שלב ב' פרויקט ד 15:00-13:00 ד"ר עמרני עופר
מר פיינגלרנט יעקב
0512.4001.02 פרוייקט שלב א' פרויקט ב 16:00-14:00 ד"ר עמרני עופר
מר פיינגלרנט יעקב
0512.4100.01 מערכות תקשורת שיעור א 13:00-10:00 001 ( טאו) וולפסון ד"ר רג'א ג'יריס
0512.4100.02 מערכות תקשורת תרגיל ב 09:00-08:00 134 וולפסון
0512.4100.03 מערכות תקשורת תרגיל ג 09:00-08:00 020 אודיטוריום הנדסה
9512.4162.01 העברה ספרתית של אותות שו"ת
9512.4162.01 שו"ת
0512.4190.03 מעבדה מתקדמת בתקשורת מעבדה א 12:00-09:00 201 כיתות הנדסה
0512.4190.04 מעבדה מתקדמת בתקשורת מעבדה ד 14:00-11:00 201 כיתות הנדסה
0512.4200.01 מבוא לעיבוד ספרתי של אותות שיעור ג 11:00-09:00 020 אודיטוריום הנדסה פרופ' ירדאור אריה
0512.4200.01 שיעור ה 10:00-08:00 103 כיתות הנדסה פרופ' ירדאור אריה
0512.4200.02 מבוא לעיבוד ספרתי של אותות (פעם בשבועיים בזמן ההרצאה) תרגיל ה 10:00-08:00 238 וולפסון
0512.4200.04 מבוא לעיבוד ספרתי של אותות שיעור ב 12:00-10:00 003 דן-דוד פרופ' ירדאור אריה
0512.4200.04 שיעור ד 10:00-08:00 002 דן-דוד פרופ' ירדאור אריה
0512.4200.05 מבוא לעיבוד ספרתי של אותות (פעם בשבועיים בזמן ההרצאה) תרגיל ה 10:00-08:00 134 וולפסון
0512.4263.01 עיבוד וניתוח וידאו שיעור ג 14:00-11:00 101 כיתות הנדסה פרופ' אבידן שי
ד"ר ברונשטיין אלכסנדר
0512.4263.02 עיבוד וניתוח וידאו מעבדה ד 12:00-11:00 203 כיתות הנדסה פרופ' אבידן שי
0512.4263.03 עיבוד וניתוח וידאו מעבדה ד 09:00-08:00 203 כיתות הנדסה פרופ' אבידן שי
0512.4263.04 עיבוד וניתוח וידאו מעבדה ה 10:00-09:00 203 כיתות הנדסה פרופ' אבידן שי
0512.4291.01 מעבדה מתקדמת בעיבוד תמונות מעבדה א 12:00-09:00 203 כיתות הנדסה פרופ' אבידן שי
מר בילביץ לאוניד
0512.4300.01 מבוא לבקרה ספרתית שיעור ב 11:00-08:00 238 וולפסון פרופ' גרשון אליהו
0512.4300.02 מבוא לבקרה ספרתית תרגיל ה 12:00-11:00 238 וולפסון
0512.4360.01 מבוא לבקרה לינארית מודרנית שו"ת ב 14:00-12:00 101 כיתות הנדסה פרופ' שקד אורי
0512.4360.01 שו"ת ה 12:00-10:00 101 כיתות הנדסה פרופ' שקד אורי
0512.4390.02 מעבדה מתקדמת בבקרה מעבדה ה 19:00-16:00 202 כיתות הנדסה פרופ' בוברובסקי בן-ציון
0512.4390.04 מעבדה מתקדמת בבקרה מעבדה ד 19:00-16:00 202 כיתות הנדסה פרופ' בוברובסקי בן-ציון
0512.4390.05 מעבדה מתקדמת בבקרה מעבדה ה 15:00-12:00 202 כיתות הנדסה פרופ' בוברובסקי בן-ציון
0512.4400.03 מבנה המחשב שיעור ג 14:00-12:00 103 כיתות הנדסה ד"ר אוקסמן גדליה
0512.4400.04 מבנה המחשב תרגיל ד 20:00-18:00
0512.4400.05 מבנה המחשב תרגיל ג 17:00-15:00
9512.4409.01 אלגורתמים ברשתות שו"ת
9512.4409.01 שו"ת
0512.4462.01 מבוא לתקשורת מחשבים שיעור ג 16:00-14:00 207 כיתות הנדסה פרופ' פת-שמיר בועז
0512.4462.01 שיעור ד 11:00-10:00 206 כיתות הנדסה פרופ' פת-שמיר בועז
0512.4462.02 מבוא לתקשורת מחשבים תרגיל ד 14:00-13:00 238 וולפסון
0512.4462.03 מבוא לתקשורת מחשבים תרגיל ד 15:00-14:00 438 וולפסון
0512.4490.01 מעבדה מתקדמת בארכיטקטורת מחשבים מעבדה א 17:00-14:00 204 כיתות הנדסה פרופ' וייס שלמה
מר בריסטיז'בסקי קונסטנט
0512.4490.02 מעבדה מתקדמת בארכיטקטורת מחשבים מעבדה ד 11:00-08:00 204 כיתות הנדסה פרופ' וייס שלמה
מר בריסטיז'בסקי קונסטנט
0512.4491.03 מעבדה מתקדמת בתקשורת מחשבים מעבדה פרופ' פת-שמיר בועז
0512.4491.04 מעבדה מתקדמת בתקשורת מחשבים תרגיל ד 20:00-18:00 118 וולפסון
0512.4492.05 מעבדה מתקדמת במבנה המחשב מעבדה ב 12:00-09:00 204 כיתות הנדסה פרופ' אבן גיא
0512.4492.06 מעבדה מתקדמת במבנה המחשב מעבדה ב 17:00-14:00 204 כיתות הנדסה פרופ' אבן גיא
0512.4492.07 מעבדה מתקדמת במבנה המחשב מעבדה ג 12:00-09:00 204 כיתות הנדסה פרופ' אבן גיא
0512.4492.08 מעבדה מתקדמת במבנה המחשב מעבדה ג 17:00-14:00 204 כיתות הנדסה פרופ' אבן גיא
0512.4492.11 מעבדה מתקדמת במבנה המחשב תרגיל ה 11:00-09:00 205 כיתות הנדסה
0512.4493.03 מעבדה מתקדמת בשפת C מעבדה ד 19:00-16:00 008 כיתות הנדסה מר אבירם נמרוד
0512.4493.04 מעבדה מתקדמת בשפת C תרגיל ד 20:00-19:00 008 כיתות הנדסה מר אבירם נמרוד
0512.4503.01 ממירים ממותגים בתדר גבוה שו"ת ד 11:00-09:00 205 כיתות הנדסה ד"ר מדיני דרור
0512.4503.01 שו"ת ב 18:00-16:00 001 ( טאו) וולפסון ד"ר מדיני דרור
0512.4505.01 בעיות טכנו כלכליות של מערכות הספק שו"ת ג 12:00-08:00 130 וולפסון פרופ' בראונשטיין אריה
ד"ר בק יובל
0512.4590.02 מעבדה מתקדמת בהמרת אנרגיה מעבדה ה 13:00-10:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.4590.03 מעבדה מתקדמת בהמרת אנרגיה מעבדה ה 19:00-16:00 132 וולפסון פרופ שמילוביץ דורון
מר בשארה בשארה
0512.4602.01 מבוא לתקשורת אופטית שו"ת ג 17:00-15:00 206 כיתות הנדסה פרופ אייל אבישי
0512.4602.01 שו"ת ה 17:00-15:00 120 וולפסון פרופ אייל אבישי
0512.4803.01 התקני מיקרוגל אקטיביים שו"ת ג 18:00-15:00 102 כיתות הנדסה פרופ' ג'רבי אליהו
0512.4660.01 אופטיקה קלאסית שו"ת א 10:00-08:00 020 אודיטוריום הנדסה פרופ' מנדלוביץ דוד
0512.4660.01 שו"ת ג 10:00-08:00 103 כיתות הנדסה פרופ' מנדלוביץ דוד
0512.4690.02 מעבדה מתקדמת באלקטרו-אופטיקה מעבדה ד"ר אלנבוגן טל
גב' דמטר ענת
0512.4702.01 מבוא למערכות מיקרו-אלקטרו-מכניות שו"ת ד 11:00-09:00 102 כיתות הנדסה פרופ' חנין יעל
0512.4702.01 שו"ת ה 13:00-11:00 001 כיתות הנדסה פרופ' חנין יעל
0512.4703.01 מבוא לתכנון מעגלי VLSI שיעור ה 16:00-13:00 102 כיתות הנדסה דר שפט גבי
0512.4703.02 מבוא לתכנון מעגלי VLSI תרגיל א 18:00-17:00 238 וולפסון
0512.4703.03 מבוא לתכנון מעגלי VLSI תרגיל ב 09:00-08:00 118 וולפסון
0512.4705.01 התקנים אלקטרוניים מתקדמים שיעור ד 14:00-11:00 103 כיתות הנדסה פרופ' שחם יוסף
0512.4705.02 התקנים אלקטרוניים מתקדמים תרגיל ה 15:00-14:00 120 וולפסון
0512.4705.03 התקנים אלקטרוניים מתקדמים תרגיל ג 12:00-11:00 134 וולפסון
0512.4790.02 מעבדה מתקדמת להתקנים מעבדה פרופ' שחם יוסף
מר דגן רונן
0512.4800.01 הנדסת מיקרוגלים שו"ת ד 18:00-16:00 102 כיתות הנדסה פרופ' בוג אמיר
ד"ר גרב חונה
0512.4800.01 שו"ת ב 19:00-17:00 206 כיתות הנדסה פרופ' בוג אמיר
ד"ר גרב חונה
0555.3801.01 אנטומיה ופיזיולוגיה למהנדסים שו"ת א 12:00-10:00 020 אודיטוריום הנדסה ד"ר שביט גבריאל
0555.3801.01 שו"ת ה 12:00-10:00 ד"ר שביט גבריאל
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive