עושים קרנבל - עפים לחלל

מסיבת פתיחת שנת הלימודים בחסות התעשייה האווירית

18 נובמבר 2021
תעשייה אווירית

 

לאחר שנתיים של ריחוק חברתי, בהם המעטנו במפגשים פנים אל פנים, סוף סוף ביום רביעי 10.11.21 זה קרה!

אין ספק שהכוכבים הסתדרו לכבודנו, השמיים נצבעו כחול, מזג האוויר תוכנן בקפידה ומסיבת תחילת השנה בחסות התעשייה האווירית לישראל יצאה לדרך במלוא תפארתה עם שלל פינוקים, מוסיקה, אווירה טובה – ובעיקר מאות סטודנטיות וסטודנטים שהתרגשו מגודל המאורע.  

 

בתמונה מימין לשמאל: פרופ' יוסי רוזנוקס, דקאן הנדסה ופרופ' עמוס אולמן, סגן דקאן להוראה

 

צוות הגיוס של התעשייה האווירית שמח לפגוש את הסטודנטים.ות של הפקולטה להנדסה, השיב על שאלות מקצועיות וכמובן אסף קורות חיים רבים.

דקאן הפקולטה פרופ' יוסי רוזנוקס, הכריז באופן חגיגי כי כל באי האירוע יקבלו באופן אוטומטי ציון 85 במועדי א'. נו טוב, את כולנו תפסה קצת רוח שטות, אבל אין ספק שהאווירה הייתה מחשמלת ומלהיבה.

במסיבה נהננו ממשקאות מיוחדים ברוח התעשייה האווירית כמו "משקה בראשית" ו"משקה הסבת מטוס" וזכינו לקחת מזכרת סלפי מיניאטורית מיום בלתי נשכח!

 

בתמונה: צוות הגיוס של התעשייה האווירית לישראל

ליהי שלם זמירלי, מנהלת קשרי אקדמיה בתעשייה האווירית, ספרה כי "התעשייה האווירית נהנתה מאוד לארגן ולהשתתף באירוע פתיחת שנת הלימודים של הפקולטה להנדסה. חלק מהותי מהתעשייה האווירית הם הסטודנטים והסטודנטיות שנקלטים למשרות אצלנו ומהווים את דור העתיד של המהנדסים והמהנדסות בתעשייה האווירית. אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות ובפרט עם אוניברסיטת תל אביב המכשירה את העובדים והעובדות של המחר. אנו מצפים להמשך שיתופי פעולה מוצלחים ומעניינים". 

האירוע אורגן בקפידה על ידי ארגון עמיתי התעשייה של הפקולטה בשיתוף עם ועד הנדסה, והוא מהווה את הפתיח לשרשרת אירועים אטרקטיביים במיוחד שתואמו להמשך השנה לטובת הסטודנטים.ות של הפקולטה להנדסה ובית הספר למדעי המחשב, ושנועדו לחזק את הקשר והשותפות עם התעשייה.

 

יערית רחמים אברוצקי, מנהלת ארגון עמיתי התעשייה ציינה כי "לאחר תקופה ממושכת שבה כולנו היינו מסוגרים בבתים, התרגשתי לראות את הרחבה מלאה בסטודנטיות, בסטודנטים וסגל שיכלו ליהנות ממפגש פרונטאלי עם שותפנו מהתעשייה האווירית. ניכר כי אין תחליף לשיח שנעשה פנים אל פנים, ואני שמחה לציין שהשנה מתוכננת פעילות עשירה ומגוונת עם החברות המובילות מהתעשייה, אז המשיכו לעקוב אחרינו."  

 

תודה רבה לתעשייה האווירית לישראל שממשיכה לחגוג אתנו את תחילת שנת הלימודים, על ההשקעה, התמיכה, והיחס החם לפקולטה שרק הולך ומתהדק. 

 

לתמונות נוספות

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>